Otevřená beta 3 hry Parallel TCG je aktivní s novým rozšířením: Planetfall

3 min read

Planetfall je první velké rozšíření Parallel TCG, které přidává více než 100 nových karet, které přinášejí další strategickou hloubku do hry. Tu si nyní hráči mohou užít během postupu s novým Battle Passem zahrnutým v otevřené beta verzi sezóny 3, která byla spuštěna spolu s Patchem 0.50.

Otevřená beta 3 hry Parallel TCG je aktivní s novým rozšířením: Planetfall

Podrobnosti o rozšíření

Planetfall je prvním velkým rozšířením sci-fi titulu, které přináší více než 100 nových hratelných karet, což znamená, že hráči nyní mohou vytvářet spoustu nových karetních komb, aby mohli úspěšně vymýšlet nové nebezpečné strategie, které lze použít k přelstění protivníků. Toto je v současné době testovací beta verze a vývojáři tak varují, že se mohou vyskytnout nějaké chyby nebo problémy, které ovlivní taktický zážitek, protože některé karty nemusí fungovat tak, jak by měly.

Parallel TCG: Co je nového v sezóně 3?

Otevřená beta 3 hry Parallel TCG je aktivní s novým rozšířením: Planetfall

3. sezóna otevřené beta verze hry s názvem The Last Hunt přidává jednu novou hratelnou kartu Kathari Legendary: Cerulean Hunter Kalare. Tuto kartu najdete v novém Battle Passu, který s sebou přináší exkluzivní kosmetiku a různé odměny. Když se dostanete na úroveň 33 tohoto Battle Passu, můžete získat nový titul: Cerulean Hunter. Hráči budou mít šanci vydělat 3 nové skiny, 1 novou kartu  a 1 rámeček karty.

Patch 0.50

Otevřená beta 3 hry Parallel TCG je aktivní s novým rozšířením: Planetfall

Nejnovější patch 0,50 přináší řadu oprav, změn pravidel a změn karet základní sady a zároveň přidává nové varianty karet a další. Tyto nové varianty karet zahrnují Prime Variants for Comic Art, Capital Ships a Native Language karty. Během této sezóny je aktivována možnost použít tokeny PRIME pro vylepšení společníků, což ovlivní výši odměn v těchto tokenech, které získáte za vítězství v hodnoceném zápase se společníkem.

S touto nejnovější verzí přidal tým Parallel TCG také podporu pro japonský jazyk, což považuje za fázi 1 lokalizace. Vývojáři budou v budoucích aktualizacích usilovat o rozšíření podpory pro více jazyků, přičemž tým bude povzbuzovat hráče, aby poskytli zpětnou vazbu každé nové lokalizaci.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář