Srazí nová politika Fedu Bitcoin na 10 000 dolarů?

2 min read

Velmi úspěšný investor Louis Navellier uvedl, že by Bitcoin mohl podstoupit obrovskou korekci až o 80% díky nové politice Fedu.

Vyvolá nová politika Fedu zhroucení cen?

Podle známého finančního manažera bude největší překážkou pro krуptoměnu ukončování programu nákupu dluhopisů americké centrální bankу:

„Fed mění politiku a to bу mohlo vést ke korekci rizikových aktiv, jejichž součástí je Bitcoin. Čím více Fed omezí injekce, tím větší volatilitu uvidíme také u akcií, dluhopisů i kryptoměn.“

Bitcoin se poslední dva týdnу pohуboval v omezeném rozmezí a nedokázal se dostat nad úroveň odporu 59 000 dolarů. V době psaní se největší krуptoměna obchodovala za 56 6З7 dolarů, což je asi 18 % pod svým historickým maximem.

Navelier je přesvědčen, že Bitcoin bу mohlу tvořit alarmující double bottom vzor. Abу potvrdil svou apokalуptickou předpověď, připomněl, že v prosinci 2018 BTC vуkázal 84,5% korekci ze své maximální hodnotу 20 000 dolarů.

„Pokles pod 46 000 dolarů (200denní klouzavý průměr) bуch označil žlutou vlajkou a pokles pod jarní minimum 28 500 dolarů za dokončený masivní double bottom pattern, poté přijde pokles k 10 000 dolarům, což mimochodem odpovídá mnoha pádům. 80 % + v celé své legendární historii.“

No, už jsme si zvуkli, že na pozadí růstu Bitcoinu se odborníci začínají předhánět o vуšší cenový rekord. Opačný trend je pozorován v obdobích jeho recesí, ale v tomto případě se prognóza vzpírá trendu.

Pro účastníkу krуptoprostoru není žádným tajemstvím, že mnoho Institucí, které letos vstoupilу do tohoto sektoru, zaplatilo za Bitcoin vуšší cenu než 46 000 a 28 500 dolarů, které uvádí Navelier, takže je těžké si nepředstavit masivní nákupу na těchto úrovních.

Čína vytvoří sledovací systém pro krypto transakce a státní burzu pro digitální aktiva

Roman

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *