Nová sezóna pro Mojo Melee přidává přizpůsobení NFT

4 min read

Mojo Melee zahajuje novou sezónu své fantastické, strategické, automatické bitevní hry a postupně představuje nové funkce, které hráčům umožňují přizpůsobit vzhled svého Mojo a mintovat NFT od in-game Champions! Frozen Fates dorazili do Mojo Melee a mohli by rozveselit letošní prázdniny!

Nová sezóna pro Mojo Melee přidává přizpůsobení NFT

Když se vydáme do nové sezóny Mojo Melee, můžeme se těšit na několik nových funkcí a také nový battlepass. Mezi tyto přidané funkce patří schopnost přizpůsobit určité Mojo pomocí různého vybavení a vybavení a dlouho očekávaný příchod schopnosti mintovat NFT šampionů od úrovně 20!

V této sezóně nebudou žádní noví šampioni ani Mojos, protože tým Mojo Melee uvedl, že se zaměřují na Modifikovatelné Mojo a minting šampionů. To je správně! Konečně nastal čas mintovat vaše šampiony úrovně 20 jako NFT! Nebo ne.

Tato funkce byla bohužel opět odložena. Údajně jsou blízko k jejímu spuštění, ale stále si musíme počkat na aktualizaci stavu této funkce, kterou mnoho hráčů očekávalo již dávno. Také neznáme žádné podrobnosti o procesu ani o nákladech spojených s mintingem Champion NFT. I když se zdá, že budou používat Sequence Wallet, aby byl minting Champion levná.

Nová sezóna pro Mojo Melee přidává přizpůsobení NFT

Mezitím lze Mojo Melee hrát zdarma a můžete pracovat na zvyšování úrovně svých šampionů, až bude funkce mincovny spuštěna. Chcete-li začít, přejděte na https://play.planetmojo.io/!

Modifikovatelné Mojos

Pokud jde o přizpůsobení Mojos, tato nová funkce funguje pouze u konkrétních Mojos označených jako „Mod-able“. Hráči si mohou vyzvednout Modifikovatelné Mojo z herního obchodu za 4 MATIC, nebo získat jeden zdarma do propojení jejich účtu Amazon Prime s Mojo Melee. Hráči si mohou vyzvednout různé Mojo oblečení z obchodu ve hře. Čím vzácnější vybavení, tím vzácnější Mojo. Tým Mojo také říká, že má do budoucna plány na přeměnu předmětů Gear na obchodovatelné NFT.

Nová sezóna pro Mojo Melee přidává přizpůsobení NFT

Jak hrát Mojo Melee

Mojo Melee je automatická bitevní jednotka s fantasy tématikou běžící na blockchainu Polygon. Hráči sestavují týmy skládající se z 1 jednotky Mojo, 4 jednotek šampionů a 2 kamenů kouzel (Spellstone). Tyto týmy pak bojují o dominanci v aréně!

Každý tým může do zápasu přinést až dva SpellStones. Každý kámen má speciální schopnost. Kameny kouzel se dělí do tří skupin – Attachments, které se přikládají k jednotce, aby jí poskytly schopnost kamene kouzel, útočné kameny kouzel, které jsou umístěny na straně protivníka a ovlivňují nepřátelské jednotky v jejich dosahu, a týmové kameny kouzel, které poskytují týmové bonusy.

Mojo jsou automaticky nasazeny na začátku bitvy a mohou být upgradovány během zápasu. Hráči obdrží deset tokenů GOLD na začátku každého kola. Jakékoli neutracené GOLD se přenáší do dalšího kola. Během přípravné fáze hráči použijí GOLD k umístění šampionů a kamenů kouzel na bojiště. Hráči mohou upgradovat šampiony a kameny kouzel zakoupením dalších kopií a jejich umístěním na stejnou destičku. Hráči mohou upgradovat každého šampiona a kámen kouzel až třikrát.

Jakmile jsou oba hráči připraveni, hra přejde do režimu automatické bitvy, dokud nezbude jen jeden nebo dokud nevyprší čas. Každý šampion má řadu různých statistik včetně zdraví, brnění, poškození při útoku a dokonce i priority cílení. To vše ovlivňuje chování týmu a výsledky během zápasu.

Šampioni mají speciální schopnosti, které se mohou spustit, když získají dostatek energie. Někteří šampioni dokonce začínají zápas s plnou energií! Kameny kouzel se obecně aktivují jednou na začátku kola a okamžitě poskytují svůj buff nebo efekt.

Chcete-li se dozvědět více o Mojo Melee, navštivte jejich webové stránky.

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář