Nechte se unést nejnovějšími aktualizacemi Nifty Island

4 min read

Nejnovější patch Nifty Island přináší nový herní režim, nové dekorativní předměty, které můžete použít při stavbě ostrova, a opravy chyb. A nezapomeňte, že kampaň Nifty Island play to airdrop je stále aktivní a dává každému šanci vydělat tokeny ISLAND v tomto free to play virtuálním světě!

Nechte se unést nejnovější aktualizací Nifty Island

Nifty Island právě vydal novou aktualizaci pro své hráče a stavitele s několika opravami chyb, herními vylepšeními a několika novými funkcemi!

Asi největší funkcí je nový herní režim s názvem Infection. V tomto herním režimu se přeživší musí pokusit schovat a uniknout před nakaženými hráči v naději, že časovač vyprší dříve, než budou dopadeni. Mezitím se infikovaní hráči pokoušejí dostat přeživší, čímž je promění v infikované. Každý, kdo je ochoten strávit nějaký čas v editoru ostrovů, si může vytvořit svou vlastní hru pomocí tohoto nového režimu!

Kromě toho tato aktualizace přináší do balíčku novou sadu ostrovů, která stavitelům poskytuje ještě více možností pro zdobení jejich ostrovů. Přidali také možnost snadného zrcadlení objektů v builderu, několik vylepšení různých herních režimů a funkcí a opravili řadu chyb.

Úplné poznámky k patchi si můžete přečíst zde.

https://x.com/bihozNFTs/status/1801371258233438254

A toto je jen „hlavní herní patch 1 ze 2“. Tým Nifty Island říká, že příští týden přinese další patch s novými funkcemi!

Nechte se unést nejnovějšími aktualizacemi Nifty Island

Play to Earn a Play to Airdrop s Nifty Island

Ačkoli je Nifty Island stále velmi novou platformou, již poskytuje několik způsobů, jak mohou hráči získat odměny.

Hráči a tvůrci ostrovů mohou sbírat tokeny Bloom z hraní hry a plnění misí ve hře. Bloom je možné vyměnit na webovém tržišti za limitované edice NFT, které lze použít v Nifty Island.

Nifty Island má také systém questů. V tuto chvíli je k dispozici pouze několik questů. Tým Nifty Island velmi pečlivě zpracovává všechny požadavky na questy. Očekávejte však, že tento systém v následujících měsících poroste a rozšíří se.

Kromě toho stále probíhá kampaň Nifty Island play to airdrop. Můžete záskat aidropové body hraním, nákupem NFT, vlastnictvím NFT z partnerských kolekcí a přilákáním hráčů na váš ostrov. Body vám dávají šanci získat část nadcházejícího airdropu v tokenech ISLAND. Přejděte na https://www.niftyisland.com/airdrop a začněte!

Nechte se unést nejnovějšími aktualizacemi Nifty Island

Co je Nifty Island?

Nifty Island je F2P sociální hra, kde hráči mohou vlastnit a rozvíjet své vlastní ostrovy. Ale na rozdíl od jiných ekosystémů virtuálního světa nepotřebujete k výstavbě v Nifty Island vlastnit žádné virtuální pozemky NFT. Každý získá volný přístup na svůj vlastní, osobní ostrovní pozemek! Hráči si mohou upravit svůj ostrov, jak chtějí, vytvářet sociální prostory, hry a další aktivity pomocí vestavěných nástrojů. Mohou také zobrazovat obrázky NFT, které drží ve své připojené peněžence.

Nifty Island podporuje meziprojektovou spolupráci s mnoha projekty a umožňuje hráčům používat PFP z partnerských kolekcí jako avatary ve hře! To zahrnuje CryptoPunks , Pudgy PenguinsAzuki a mnoho dalších! Ve skutečnosti Nifty Island uzavřel partnerství s více než 60 komunitami PFP a aktivně přidává do svého seznamu další! Stačí kontaktovat tým Nifty Island a získat podporu od své oblíbené komunity PFP, aby se také stali součástí výběru avatarů pro Nifty Island!

Nifty Island se rychle stává oblíbeným místem pro herní seance pro mnoho různých komunit. A s jejich rostoucím počtem možností pro tvoření a hraní očekávejte, že v budoucnu uslyšíte o Nifty Island mnohem více!

Trailer

Roman

Napsat komentář