Upland spolupracuje s The Sandbox a uvádí nový ostrov Bermuda

5 min read

Metaverse Upland zaměřené na virtuální nemovitosti je v poslední době velmi aktivní s řadou pozoruhodných oznámení pro svou komunitu před a během jejich každoroční akce Genesis LIVE, která se konala minulý týden v Las Vegas, mezi něž patřilo uvedení nového ostrova, partnerství s The Sandbox, který nedávno dosáhl tržní kapitalizace 1 miliardy dolarů, a další.

Upland spolupracuje s The Sandbox a uvádí nový ostrov Bermuda

Podrobnosti o partnerství

Ke konci minulého měsíce obě strany oznámily, že spolupracují s cílem povzbudit obě komunity, aby tvořily a podílely se na každém ze dvou metaverse projektů. Výsledkem tohoto oznámení je, že Upland zřizuje HQ na 6×6 LAND v herním světě založeném na voxelu, zatímco The Sandbox získává exkluzivní čtvrť v jednom z měst v Uplandu. Majitelé LAND se budou moci zúčastnit exkluzivního dropu v The Sandbox, který se skládá z nemovitostí z jeho sousedství v Upland. Na druhé straně komunita Upland bude mít šanci vyhrát tokeny SAND a exkluzivní NFT plněním různých úkolů v The Sandbox.

Upland spolupracuje s The Sandbox a uvádí nový ostrov Bermuda

COO a spoluzakladatel The Sandbox, Sebastien Borget, uvedl v tiskové zprávě následující:

„Jsou to dvě z nejsilnějších komunit v oblasti Web3 her, které se spojily, aby nabídly lidem na celém světě nové způsoby, jak budovat, tvořit a spojovat se. Naše partnerství znamená další krok k revoluci v digitální interakci a otevírá přístup pro tvůrce a hráče, aby se mohli připojit novými, pohlcujícími způsoby, kde interoperabilita pohání inovace.“

Kromě všech zmíněných iniciativ je tato spolupráce oslavována nadcházející společnou designovou soutěží, kam mohou tvůrci přihlásit voxel stavby, které by rádi viděli postavené  ve čtvrti The Sandbox v Uplandu. Účastníci mohou také předkládat návrhy ústředí Upland v metaverse The Sandbox.

Dirk Lueth, spoluzakladatel a spoluředitel společnosti Upland, dodal:

„Jde o první spolupráci svého druhu ve Web3, kde dvě původní platformy spolupracují na obohacení zkušeností pro obě komunity. Toto je vzrušující postup na vyšší úroveň pro naši vizi Open Metaverse, kde se hráči a aktiva pohybují napříč platformami pro lepší a pohlcující zážitek.“

Ostrov Bermuda

Upland spolupracuje s The Sandbox a uvádí nový ostrov Bermuda

Nyní bylo uvedeno uvolněno jedinečné město Bermuda. Všechny čtvrti byly zveřejněny v pátek 7. června a v budoucnu nebudou pro toto zvláštní město žádná nová místa. Na tomto ostrově bylo zpřístupněno celkem 16 500 nemovitostí, přičemž pro tuto oblast inspirovanou Bermudským trojúhelníkem se neplánuje žádná další expanze. Zahrnuje letiště, 13 památek, 10 sbírek, 9 čtvrtí a přibližně 10 % nemovitostí FSA. Neexistuje žádný vlakový terminál a žádné plány na budoucí rozšíření. Oficiální úroveň treasure hunt je nastavena na 4, přičemž průměrná cena je podle oficiálního článku 62 908 UPX, zatímco minimum je 1 558 UPX a maximum je 1 536 000 UPX.

Byly představeny jedinečné struktury, včetně 5 nových rezidenčních návrhů a 2 továrních možností, které pomohou držitelům Bermud vybudovat odlišný svět. Kolekce mají být představeny v pátek 14. června v 9:00.

Upland spolupracuje s The Sandbox a uvádí nový ostrov Bermuda

Abyste měli zaručenou ražbu nemovitostí v tomto městě po odhalení sbírek, budete potřebovat Bermuda Pass. K provedení ražby samozřejmě stále potřebujete UPX. Prodej 1000 Passů se uskutečnil ve čtvrtek 6. června za 4,99 USD za kus. Vzhledem k tomu, že s těmito Passy lze obchodovat, každý zájemce může mít stále šanci nějaký získat.

Bermuda: Balíčky

Neighborhood Bundles jsou navrženy tak, aby partnerům a velkým komunitám umožnily koupit celé čtvrti. Tyto balíčky budou mít extrémně omezenou dostupnost a jejich nákup bude probíhat pomocí ETH, „s unikátními slevami“. Oficiální příspěvek uvádí, že ceny „jsou spojeny s USD“, což znamená, že cena balíčku v ETH se pravděpodobně změní, aby zůstala v souladu s pevnou cenou stanovenou v USD.

Když je balíček zakoupen, kupující si mohou vybrat, zda budou mintovat všechny nebo některé ze zahrnutých nemovitostí. Existuje také možnost zpřístupnit všechny nebo některé nemovitosti k prodeji, „s výtěžkem z mintingu zasílaným měsíčně na účet kupujícího“.  Tato iniciativa, která byla „vytvořena s ohledem na náš očekávaný budoucí růst a připravuje Upland na vzrušující budoucí vývoj“, již odstartovala vydáním 3 Neighborhood Bundles minulý týden: čtvrť Queensridge v Las Vegas (994 nemovitosti za 6,99 ETH), čtvrť Wynwood Industrial District v Miami (308 nemovitostí za 10,79 ETH) a Treasure Island v San Franciscu (851 nemovitostí za 19,56 ETH).

Marketa Tesarkova

Napsat komentář