Průvodce, jak se zapojit do kampaně Play-to-Airdrop s Boomland

6 min read

Dnes se otevírá nejnovější kampaň play to airdrop od Boomland, která účastníkům nabízí prizepool s miliony tokenů BOOM. Hru lze hrát zdarma a každý začíná s Hunterem 1. úrovně, i když prémiové lovce lze získat ve hře nebo na tržištích za body XP!

boomland play-to-airdrop

Play to airdrop je letos žhavou položkou Web3 her. A na scéně se objevuje nová kampaň – Boomland zahajuje akci play to airdrop v síti Immutable zkEVM!

Začít je zdarma a snadné. Nejprve přejděte na Boomland Play na Airdrop Dashbboard. Zde se můžete přihlásit pomocí svého Immutable Passu, propojit své kanály sociálních sítí a začít hrát hru! Každý začne od nuly. Každý účet obdrží ​​bezplatného, ​​herního Huntera, se kterým můžete hrát. Hráčům, kteří budou aktivní se svým bezplatným Hunterem 14 dní po sobě, bude Hunter automaticky mintovaný jako NFT do jejich peněženky!

Co je Immutable Pass?

Ještě nemáte Immutable Pass? To je v pořádku, získa jej je snadné. Můžete zaregistrovat pomocí e-mailové adresy nebo pomocí přihlašovacích údajů Google nebo Apple.

Immutable Pass funguje jako web3 peněženka v řetězci Immutable zkEVM a také jako sociální přihlášení pro integrované aplikace. Guild of Guardians a Boomland jsou dvě z prvních aplikací, které plně využívají Immutable Pass, ale mnoho dalších bude následovat!

Jak se zapojit do kampaně Play to Airdrop s Boomland

Tato kampaň od společnost bude mít tři různé žebříčky – žebříček jednotlivců, žebříček doporučení a žebříček frakcí.

Herní část této události představuje Hunters On-Chain, fantasy bitevní hru od Boomland. Hra je k dispozici pro zařízení Android i iOS (poznámka: hraní na zařízení iOS vyžaduje instalaci aplikace Apple Testflight App) a lze ji hrát také prostřednictvím webové stránky. Stačí se přihlásit pomocí svého Immutable Passu, dokončit rychlý tutoriál a můžete začít sbírat body!

Hráči mohou získat body XP za aktivitu na sociálních sítích, také plněním denních questů, ale hlavní způsob, jak získat XP, je hrát a vyhrávat zápasy v Hunters On-Chain. Za každý odehraný a dokončený zápas máte šanci získat nějaké XP v závislosti na tom, jak se vám daří.

Průvodce, jak se zapojit do kampaně Play-to-Airdrop s Boomland

Ale pokud opravdu chcete získat velké množství XP, budete potřebovat jednoho nebo více prémiových Hunterů ve formě NFT, které nabízejí zvýšené multiplikátory odměn (+40 % na každého Huntera drženého ve vaší peněžence!). Mají také více energie, což umožňuje jejich majiteli účastnit se dalších zápasů (a tím potenciálně získat více XP).

Jak získat prémiového Huntera?

Hráči, kteří vlastní Hunter NFT na Polygonu a před pár měsíci vyplnili migrační formulář, by již měli obdržet airdrop náhodných Hunter NFT do své peněženky Immutable Passport. Tyto NFT jsou plně obchodovatelné na Sphere (aktuální minimální cena je asi 19 IMX) a lze je použít i ve hře.

Boomland plánuje denně nabízet k prodeji 100 prémiových lovců. Ty budou oceněny na základě vážených průměrů aktuálních minimálních cen na trhu. Hráči je však mohou také získat ve hře otevřením truhel, které také obsahují materiály potřebné k levelování vašich hunterů.

Průvodce, jak se zapojit do kampaně Play-to-Airdrop s Boomland

Své aktuální pozice ve výsledkových tabulkách si můžete zkontrolovat prostřednictvím oficiálního dashboardu.

Co je BOOM?

BOOM je herní měna, která bude páteří ekonomiky Boomland. Hráči potřebují BOOM, aby mohli Huntery posouvat na vyšší úroveň, mintovat nové, vytvářet huntery s vyšší raritou, pronajímat huntery, povádět nákupy v aplikaci, stakovat a další! BOOM bude měnou používanou v celém ekosystému Boomland, včetně Hunters On-chain a všech budoucích her nebo aplikací, které vydají.

Jak hrát Hunters On-Chain

Hunters On-Chain je Free to Play, fantasy, top-down, PVE akční hra s několika různými herními režimy.

Pro PvE každý zápas obsahuje čtyři hráče, kteří bojují s monstry a postupují na vyšší úroveň. V režimu Hunt trvají zápasy dvě minuty, přičemž první místo získá ten, kdo za tu dobu získal nejvíce XP, nebo ten, kdo přežije jako poslední – podle toho, co nastane dříve. Každý hráč začíná zápas na úrovni 1 s plným počtem životů. Jak zabíjejí monstra a chytají hvězdy, které padají, získávají XP. Po získání dostatečného množství XP postoupíte na vyšší úroveň a získáte právo vybrat si mezi náhodnými bonusy – standardní vylepšení, jako je zvýšené poškození, větší dosah útoku a více životů, nebo speciální schopnosti jako Damage Reflect a Demon Pact.

Jak zápas pokračuje, přicházející monstra jsou stále horší. Takže jen snažit se schovat a přežít zápas opravdu není životaschopná taktika. Hráči se musí aktivně dostat na bojiště a zvyšovat svou úroveň. Nestvůry se obvykle objevují v rozích mapy, i když budou pronásledovat hráče všude kolem. Uprostřed se nachází léčivé náměstí, které lze navštívit kdykoli.

Mezi další režimy patří Boss Hunt, který vyžaduje, aby se hráči pokusili porazit draka Bosse po zvýšení úrovně, Bounty Hunter, což je režim pro 10 postav – FFA boj bez navyšování úrovní během zápasu a Protect the King, režim, kde hráči musí zabránit smrti konkrétní postavy.

Hráči získávají tokeny BGEM hraním zápasů. Poté mohou pomocí BGEM zakoupit truhly obsahující náhodné artefakty a shardy Hunterů. Hunteři existují ve čtyřiceti různých typech, z nichž každý má svou vlastní jedinečnou kombinaci útoků a speciálních schopností. Mají náhodně generované vzhledy a určitou náhodnost v rozsahu svých počátečních statistik, takže každý je skutečně jedinečný.

Roman

Napsat komentář