Byla spouštěna uzavřená beta 2,5 MetalCore s novými zásadními aktualizacemi

3 min read

Exkluzivní přístup do testovací fáze beta 2.5 phry MetalCore je nyní k dispozici do 14. května a představuje různé nové aktualizace, jako je přidání nové perspektivy z třetí osoby, frakce a další.

Byla spouštěna uzavřená beta 2,5 MetalCore s novými zásadními aktualizacemi

MetalCore: Co je nového v uzavřené beta verzi 2.5?

Nejnovější uzavřená beta verze přináší možnost přejít do nové perspektivy třetí osoby. To znamená, že nyní můžete skutečně vidět svou hráčskou postavu a přidat další hodnotné upgrady postavy a přizpůsobení, protože nyní můžete správně vidět své skiny, kosmetiku a emoce a zároveň získat lepší výhled na oblast kolem vás. S touto novou perspektivou kamery, která se aktivuje stisknutím L, můžete mít potenciálně taktickou výhodu, protože máte snazší možnost vidět, co se děje, což vám pomůže strategicky reagovat lépe, než kdybyste viděli z pohledu první osoby.

Byla spouštěna uzavřená beta 2,5 MetalCore s novými zásadními aktualizacemi

Maximální úroveň byla rozšířena z úrovně 25 na 35 a hráči nyní mají možnost skenovat letadla nepřátelské umělé inteligence, aby získali možnosti tvorby plánů. Nyní je zahrnuto a možnost frakcí, což znamená, že se nyní budete muset spojit s jednou ze 3 frakcí hry, protože to je „klíčové pro nadcházející křížovou výpravu“.

Nyní existuje více každodenních výzev, které můžete přijmout, a byla přidána schopnost klouzání spolu s 5sekundovým globálním cooldownem pro spotřební materiál a další.

Návrat questů

Byla spouštěna uzavřená beta 2,5 MetalCore s novými zásadními aktualizacemi

In-game a sociální questy jsou v této fázi zpět, což vám umožní získat herní měny Marks, které budou směnitelné za tokeny MCG v nadcházející události generování tokenů (TGE). Podle poznámek k patchi, NFT již neposkytují více denních výzev založených na vzácnosti, ale místo toho vám dávají ekvivalentní počet odměn v Marks za jednu výzvu v závislosti na vzácnosti. Například s legandary NFT místo získání 300 Marks za každou z 5 různých denních výzev nyní podle oznámení získáte 1 500 Marks za 1 denní výzvu. Díky této změně mohou nyní hráči, kteří mohou mít mnoho NFT, plnit denní výzvy rychleji než dříve, a přitom stále získávat stejnou výši odměn za NFT jako dříve.

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář