Margex: Platforma pro obchodování s pákou až 100x – recenze a návod

5 min read

Marginální obchodování s Bitcoiny vždy snadné. Nicméně Margex, krypto burza pro derivátové obchodování s pákovým efektem, odstranila komplikovanost. Je to jedna z nejrychleji rostoucích burz s krypto deriváty, která nabízí čistou, uživatelsky přívětivou platformu pro profesionální obchodníky – což jim umožňuje co nejlépe využít jejich kryptoobchod.

Pro účely recenze rozdělíme článek do několika bodů:

 1. Základní informace
 2. Margex recenze
 3. Margex návod
 4. Možnosti a polatky
 5. Závěr

1. Základní informace

 • Provozovatel: Margex Trading Solutions Ltd.
 • Sídlo společnosti: Seychelles
 • Založení společnosti: 2020
 • Dostupné kryptoměny: BTC, ETH, EOS, XRP, YFI
 • Zákaznicá podpora: Velmi aktivní
 • Stránka: www.margex.com

2. Margex – recenze

Margex je bitcoinová burza derivátů (obchodní platforma), která dává obchodníkům možnost obchodovat s až 100násobnou pákou. Margex zajistil, že uživatelský zážitek bude co nejintuitivnější a nejefektivnější. Zjednodušením procesu od registrace k zapojení se do krypto obchodování na několik jednoduchých kroků, Margexusnadňuje zaměření na to, na čem záleží nejvíce: ziskové obchodování. 

Margex jedinečně poskytuje platformu nové generace postavenou jako první komunitní burza, která svým uživatelům umožňuje hlasovat a vybírat ze sady funkcí a dokonce navrhovat nové. To umožňuje obchodníkům podílet se na budování jejich snové obchodní platformy, uvedl mluvčí společnosti.

Hlavní výhody:

 • Žádné KYC
 • Velmi vysoká likvidita zajištěná 12 poskytovateli likvidity
 • Přiměřené poplatky
 • Nastavitelná izolovaná páka až 100x na všechna aktiva
 • Současné použití stop loss / take profit pro každý obchod
 • Unikátní systém MP Shield ™ založený na AI, který chrání uživatele před manipulací s cenou
 • Program doporučení se 40% paušální provizí pro každého

MP Shield System

Zapomeňte na nespravedlivé likvidace a cenové manipulace s jedinečnou A.I. technologií MP Shield ™. Jak tedy MP Shield funguje?

Jak bylo zmíněno likvidita je zajištěná 12 poskytovateli likvidity, kvůli přehledu o pohybu cen kryptoměny. Prostřednictvím své algoritmické technologie založené na umělé inteligenci Margex důsledně sleduje ceny od každého poskytovatele likvidity, aby zajistil, že žádným z nich nedojde k žádné manipulaci.

Společnost Margex se zejména zaměřuje na poskytování spravedlivých obchodních příležitostí všem obchodníkům nepřetržitým sledováním podezřelých obchodních aktivit. Burza také listuje nelikvidní kryptoaktiva, která jsou někdy nafouknutá a manipulovaná v režimech „pump and dump“.

3. Margex – návod

Jak se zaregistrovat

Mezi mnoha věcmi, které jsou na Margex líbivé, vyniká registrační proces platformy. Zatímco jiné krypto burzy vyžadují nekonečné množství informací a ověřovacích procesů, Margex vás přivede k obchodování s vašimi prvními bitcoinovými smlouvami během několika sekund. Pro registraci potřebujete pouze e-mail.

Margex: Platforma pro obchodování s pákou až 100x - recenze a návod

Po dokončení 30sekundového procesu registrace jste připraveni začít obchodovat kryptoměnové smlouvy. První věc, kterou musíte udělat, je doplnit vaši bezpečnou peněženku prostředky k financování vašich prvních obchodů.

Vklady a kanály pro výběr v Margex jsou však omezeny na Bitcoin. Burza také poskytuje možnost nákupu kryptoměny vaší kreditní kartou prostřednictvím jejich strategického partnera, Changelly.

Margex: Platforma pro obchodování s pákou až 100x - recenze a návod

Trading

Jakmile je váš vklad hotov, jste připraveni na odstartování. První věc, kterou uvidíte, je intuitivní uživatelské rozhraní, které posiluje zážitek z obchodování s Margex.

Margex: Platforma pro obchodování s pákou až 100x - recenze a návod


Otevření obchodu na Margexu je opravdu jednoduché.

 • Vyberte obchodní pár pomocí nabídky umístěné nad grafem
 • Vyberte typ objednávky – Limit, Market nebo Stop-Limit
 • Zadejte množství objednávky (a limitní cenu, pokud používáte limitní objednávku)
 • Vyberte preferovanou páku
 • Stisknutím tlačítka Buy/Long nebo Sell/Short otevřete dlouhou nebo krátkou pozici.
Margex: Platforma pro obchodování s pákou až 100x - recenze a návod

Pro lepší řízení rizik také doporučujeme nastavit stop-loss a take-profit pro vaše aktivní tržní objednávky, abyste se vyhnuli likvidacím. Toho lze dosáhnout přechodem na „Open Positions“ umístěné pod grafem a kliknutím na podtržítka TP / SL.

4. Poplatky

Margex nabízí uživatelům vysokou páku až 100x jejich pozic, což zvyšuje jejich potenciální zisky z obchodu. Níže je uvedena úplná tabulka specifikací pákového efektu poskytovaných všem aktivům na Margexu:

Margex: Platforma pro obchodování s pákou až 100x - recenze a návod

Poplatky za obchodování na Margexu jsou nižší než běžný průměr na 0,019% pro tvůrce trhu a 0,06% pro market takers na všech obchodních párech. Jsou také poplatky za financování, rozdělené do intervalů 8 hodin.

Margex: Platforma pro obchodování s pákou až 100x - recenze a návod

5. Závěr

Trh kryptoměn roste rychlým tempem, což vede k potřebě vysoce kvalitních burz. Bleskově rychlý obchodní engine společnosti Margex a serverová infrastruktura scale-on-demand poskytuje obchodníkům způsob, jak nepřerušovaně obchodovat.

Roman

Napsat komentář