Skyweaver vydává novou sadu skinů ve formě NFT – Legacy Hero Skins

4 min read

Co je lepší než rozdrtit soupeře? Vypadat při tom dobře! A Skyweaver doufá, že svým hráčům v tomto ohledu pomůže s novou sadou NFT nazvanou Legacy Hero Skins. Získání těchto skinů vyžaduje roztavení (spálení) zlatých karet a také zaplacení poplatku v USDC tokenech.

Legacy Hero Skins dávají hráčům nový vzhled při hraní zápasů ve Skyweaveru. Na výběr je patnáct různých skinů, jeden pro každého hrdinu. A tyto Hero skiny vypadají skvěle, ale také poskytují herní bonusy a fungují jako zlaté karty!

Legacy Hero Skins budou obchodovatelné předměty, ačkoli oficiální trh Skyweaver je první měsíc nebude podporovat. Skiny jsou nezaměnitelné tokeny, které se řídí pouze tím, kolik jsou hráči ochotni zaplatit. Pravděpodobně se v budoucnu budou prodávat další skiny, i když jejich způsob distribuce se může lišit.

Skyweaver vydává novou sadu skinů ve formě NFT - Legacy Hero Skins
Mira Legacy Skin

Legacy Hero Skins Prodej

Legacy Hero Skiny se začnou prodávat 22. září v synchronizaci s Patchem 100. Nákup skinu Hero vyžaduje spálení deseti zlatých karet a zaplacení určitého množství USDC tokenů. Cena USDC začíná na 20 dolarech a výrazně stoupá s každých deseti zakoupených konkrétních skinů.

náklady na ražbu Legacy Hero Skins
Náklady na minting Legacy Hero Skins

Hráči si mohou vybrat, zda k zaplacení poplatku za minting použijí zlaté karty, nebo utratí pouze USDC, systém nechá nakupovat zlaté karty ze zákulisí trhu. Všechny zlaté karty použité k nákupu těchto skinů jsou spáleny, čímž jsou navždy odstraněny z trhu. A protože každá karta má k dispozici pouze omezený počet verzí Gold foil, poskytuje tento systém velmi zajímavou rovnováhu mezi hodnotou Gold karet a hodnotou Legacy Hero Skins.

A když už mluvíme o hodnotě, Legacy Skins nejsou jen hezké obrázky. Hraní zápasů s Legacy Skin dává majiteli 25% bonus při získávání dobyvatelských bodů! Conquest Points poskytují hráčům týdenní odměny. Hráči je získávají vyhráváním zápasů s bonusy za použití stříbrných a zlatých karet.

Rozpis dobyvatelských bodů
Rozpis dobyvatelských bodů

Jak začít v Skyweaveru?

Skyweaver je sběratelská karetní hra s fantasy tématikou a příležitostmi ke hře a výdělku. Hraní Skyweaver je zdarma a snadné. Proces registrace je velmi hladký a dostupné tutoriály usnadňují přístup ke hře, i když neznáte žánr sběratelských karetních her. Před vstupem do PvP arén budete muset získat zkušenosti bojováním proti robotům. Cestou budete získávat základní karty a hrdiny, kteří vám pomohou sestavit své první balíčky. Skyweaver také nabízí herní režim ‚Discovery‘, kde každý hráč začíná s částečně náhodným balíčkem.

Přestože jsou základní karty vázány na hráčský účet, Skyweaver také nabízí odměny za stříbrné a zlaté karty, se kterými lze obchodovat na trhu.

Hra se hraje ve vašem webovém prohlížeči nebo s nativními aplikacemi dostupnými pro PC, Mac, iOS a Android. Skyweaver je oficiálně ve stavu „otevřené beta verze“, ale již má plně funkční herní ekosystém a trh. 

Budou NFT po 70 letech bezcenné? Problém s autorskými právy

Marketa Tesarkova

Napsat komentář