Jak používat Relica, aplikaci pro sdílení obrázků, která vám za to platí peníze

5 min read

Rádi sdílíte své obrázky online? Přejete si někdy, aby vám každý z těchto „lajků“ vydělal skutečné peníze? Zkuste aplikaci Relica, aplikaci pro sdílení obrázků od Bitcoin SV (BSV), která vám umožní přeměnit sdílení obrázků na sociálních sítích na skutečný příjem – aniž byste museli inzerovat produkty nebo hledat sponzory.

Služby jako Relica jsou možné pouze u blockchainů jako BSV. Jeho schopnost zvládnout tisíce levných a rychlých mikroplateb znamená, že se za každou akci může dostat i několik centů. S dostatečně velkým publikem můžete Relicu použít jako cokoli od bočního příjmu po zaměstnání na plný úvazek.

Jako bonus získáte zachování úplného vlastnictví a práv ke všem obrázkům, které vytvoříte a zveřejníte. Pokud někdo někdy „ukradne“ vaši práci, můžete dokázat, že byla vaše první – díky BTC blockchainu.

Relica, na rozdíl od některých jiných aplikací pro sdílení obrázků, funguje stejně dobře na mobilním i stolním počítači. Je zaměřen spíše na uživatele mobilních zařízení, ale je hezké mít na výběr – zejména pokud k úpravě svých fotografií používáte počítačovou aplikaci.

Jak vytvořit NFT na EOS

Jak se zaregistrovat a používat Relica

Při první návštěvě webu Relica.world se zobrazí obvyklá stránka „Sign-up / Login“. Klikněte a dvě možnosti jsou „Přihlásit se tlačítkem Money“ nebo „Vytvořit účet“.

Jak používat Relica, aplikaci pro sdílení obrázků, která vám za to platí peníze

Protože Relica v této fázi funguje pouze s platebním systémem Money Button (více peněženek přijde později), budete potřebovat účet Money Button, abyste mohli jít dál.

Rozhraní je odtud docela intuitivní a pokud jste dříve používali Instagram, nebude těžké přijít na to, o co jde.

Jak používat Relica, aplikaci pro sdílení obrázků, která vám za to platí peníze

Tlačítko v nastavení (settings) v pravém horním rohu domovské obrazovky vám poskytuje odkaz k vyzvání ostatních, aby se připojili (pokud se zaregistrují, získáte 50% podílu na jejich výdělcích).

K dispozici je také přepínač pro zapnutí plateb jedním kliknutím – díky tomu můžete příspěvek označit jako „Líbí se mi“ nebo „Komentovat“, aniž byste pokaždé museli použít Money Button.

Tlačítko „profile“ vpravo dole vás přenese na stránku vlastního profilu. Kliknutím na „Upravit profil“ přidáte osobní údaje, jako je vaše bio a profilový obrázek. Ikona hvězdičky vedle vašeho životopisu je odkaz na Oblíbené – jakmile přidáte mezi oblíbené příspěvky, zobrazí se zde.

Nyní zpět na domovskou stránku. To je také docela jednoduché. Pokud jste zatím nikoho nesledovali, uvidíte mřížku nejnovějších / nejoblíbenějších příspěvků, které vám pomohou začít. Klikněte na obrázek a možnosti jsou jako like (srdce), komentář (bublina) nebo oblíbené (hvězdička). Kliknutím na jméno se dostanete na profilovou stránku, kliknutím na velké tlačítko Follow označíte pokud se vám líbí, co dělají.

Jak zveřejnit obrázek

Chcete-li obrázek zveřejnit, klikněte na tlačítko + ve středu v dolní části stránky. Kliknutím na větší tlačítko + nahrajete obrázek ze svého telefonu nebo počítače, napíšete k němu komentář (Relica podporuje hashtagy, takže vložte několik, abyste svým příspěvkům poskytli větší dosah) a klikněte na „zveřejnit“.

V tuto chvíli je aplikace omezena na čtvercové (1: 1) obrázky, ačkoli nástroje na oříznutí již údajně brzy dorazí. Chcete-li své fotografie vylepšit, filtrovat nebo upravit, musíte to udělat před jejich nahráním do aplikace Relica.

Ikona zvonku (druhá zprava dole) je oznámení vaší aktivity. Má dvě karty: Protokol aktivit (komu se vaše příspěvky líbily nebo se k nim přidaly komentáře) a Příjem (abyste zjistili, kolik peněz jste vydělali aktivitou na vašich příspěvcích, novými sledujícími a doporučeními). K dispozici je také průběžný součet, který ukazuje, kolik jste vydělali od svého připojení.

Níže uvádíme, kolik stojí používání Relica a kolik můžete vydělat:

Foto post: 1 cent

Sledovat někoho: 10 centů (uživatel obdrží 8 centů)

Olajkovat post: 3 centy (plakát obdrží 2 centy)

Přidat post do svého seznamu oblíbených: 3 centy (obrázek obdrží 2 centy)

Komentář k příspěvku: 2 centy (obrázek obdrží 1 cent)

Závěr:

Zkuste platformu zatím s minimálním vkladem pár dolarů. Uživatelé exponenciálně přibývají, ale dejte tomu trochu času. Je to projekt, který má naději na úspěch.

Napsat komentář