Impostors spouští ktátký beta playtest 24. března

4 min read

Impostors spustí tento pátek (24. března) krátký playtest pro své držitele NFT. Tato hra inspirovaná hitem Among Us, podporuje streamování a další sociální interakce. Tvůrci obsahu šanci vydělat více než 3 000 USD na cenách za výtvory založené na tomto testu hry!

Imposters otevře ktátký beta playtest

Playtest Impostors Beta začíná 24. března v 15:00 CST a potrvá do 20:00 CST téhož dne. Účastníci obdrží speciální POAP (Proof of Attendance Protocol) NFT za účast. Prozatím jsou Impostors do značné míry přímým ripem Among Us. Přestože tým má v plánu přidat další herní režimy a rozšířit svůj systém, což hráčům umožní vytvářet vlastní mapy a hry v ekosystému Impostors!

Tento beta test je otevřen pouze pro ověřené držitele. Abyste se stali ověřeným držitelem, musíte vlastnit Genesis Alien Impostors NFT a projít rychlým ověřovacím procesem na jejich Discordu. Nejlevnější Genesis Aliens aktuálně stojí něco málo pod 0,5 ETH. A jako sociálně orientovaná hra chce Impostors odměnit ty, kteří přispívají do komunity prostřednictvím streamování, videí a dalších médií.

Ti, kteří vytvářejí obsah kolem tohoto testu hry, se mohou zúčastnit soutěže o ceny v rámci události nazvané „Psychoobsah“. Hráči budou mít týden po playtestu na odeslání svých příspěvků. Poté mají ověření držitelé do 2. dubna možnost hlasovat pro své favority. První místo v komunitním hlasování vyhrává 2500 USD, druhé místo 500 USD a třetí místo 200 USD.

Impostors spouští ktátký beta playtest 24. března

Co je to Impostors?

Impostors je multiplayerová sociální hra inspirovaná hrou Among Us. Ale Impostors posouvá tento herní nápad na novou úroveň tím, že zahrnuje NFT a umožňuje hráčům vytvořit mapy a herní režimy.

Genesis Impostors NFT jsou sbírkou 10 420 jedinečných Vetřelců. Každý Genesis Alien také umožňuje ražbu řady sekundárních NFT včetně UFO, mazlíčků, materiálů, truhlic s kosmetikou a zemí! Vlastníci mimozemšťanů mohou vsadit své NFT, aby získali BLOOD, herní měnu používanou pro ražbu a další aktivity. I když je funkce stakování momentálně pozastavena. Takže pokud chcete token BLOOD pro ražbu, budete si ho muset koupit na Uniswapu nebo počkat, až bude staking obnoven.

Každé ze sekundárních NFT lze uplatnit pouze jednou za Genesis Alien. Pokud plánujete koupit Genesis Alien, pravděpodobně budete chtít použít stránku kontroly způsobilosti, abyste viděli, které z NFT jsou již uplatněny. Sekundární NFT také zohledňují způsobilost pro vydání, která přišly po něm, což z něj činí vícevrstvý systém. Pozemkové NFT ještě nebyly uvolněny. Myslím, že budete potřebovat jeden z ostatních typů NFT k mintingu pozemků. A všechny tyto NFT se někdy v budoucnu zapojí do většího herního ekosystému. Pravděpodobně budete chtít udělat nějaký průzkum o tom všem, než do toho skočíte.

Podvodníci tvrdí, že NFT

Ale navzdory složitosti NFT má Impostors potenciál vybojovat si prostor mezi sociálními hrami na webu3.

Chcete-li se o Impostors dozvědět více, navštivte jejich webovou stránku.

3 nejlepší obchodní indikátory pro začátečníky

 

 

Roman

Napsat komentář