Gods Unchained uzavřel parterství s Epic Games

4 min read

Gods Unchained se snaží přilákat více hráčů díky nově oznámenému partnerství s Epic Games. To umožňuje distribuci Gods Unchained na Epic Games Launcher a potenciální expozici vůči stovkám milionů uživatelů!

Epic Games, platforma pro distribuci a správu her, podobná Steamu, se může pochlubit více než 190 miliony uživatelů! Tento krok nejen snižuje překážku vstupu na jeden krok (jedno kliknutí nainstalovat místo stahování, spustit soubor, zvolit instalační cestu), ale také staví Gods Unchained před novou, velmi velkou hráčskou základnu.

Nyní je bohužel hned pod okrajem na stránce hry Gods Unchained v obchodě Epic upozornění, že se jedná o blockchain/krypto hru. To je nešťastné, protože to okamžitě odradí mnoho hráčů, i když ke hře nepotřebují vlastnit žádné tokeny ani NFT!

Ale přesto je to potenciálně lukrativní dohoda pro Gods Unchained. Uvidíme, zda se počet hráčů připojených k Gods Unchained v důsledku této nové distribuční platformy zvýší. K Gods Unchained můžete přistupovat prostřednictvím Epic games zde a poté jej nainstalovat prostřednictvím Epic Games Launcher.

Gods Unchained uzavřel parterství s Epic Games
Gods Unchained v Epic Games Store

Co se týče dalších novinek, Gods Unchained prostě zamkli svůj set Band of the Wolf. Karty v této sadě, které byly vydány v březnu 2023, dosud podléhaly potenciálním změnám a úpravám v důsledku problémů a nerovnováh, které se objevily poté, co byly karty v rukou hráčské základny. Nyní jsou tyto karty zamčené. Nikdy se jim nezmění statistiky ani text karty!

Co je Epic Games?

Epic Games je služba distribuce her podobná Steamu s více než 190 miliony uživatelů a 470 hrami dostupnými na jejich platformě. Epic již dávno oznámil, že bude podporovat web3 hry.

Právě před měsícem se stal Grit první web3 hrou s prvním oficiálním vydáním na Epic Games Launcher. Další web3 hry jako The Machines Arena a Star Atlas jsou také dostupné prostřednictvím Epic, ale jsou ve fázi alfa testování. Zdá se tedy, že Gods Unchained je vůbec druhá web3 hra, která je dostupná prostřednictvím Epic Games!

Chcete-li se dozvědět více o Epic Games a jejich launcheru, navštivte jejich web.

Gods Unchained uzavřel parterství s Epic Games
Některé z web3 her na Epic Games

Co je Gods Unchained?

Gods Unchained je volně hratelná sběratelská karetní hra. Gods Unchained, vytvořený na blockchainu Ethereum, používá řešení na vrstvě 2 – Immutable X – pro obchodování bez poplatků. Hráči si ponechávají plné vlastnictví svých karet. Hráči mohou hraním hry získávat digitální karty „Core“. Když má hráč dvě identické základní karty, může je mintovat do jedné karty. Tato karta je pak obchodovatelná na trzích.

Gods Unchained nabízí několik herních a výdělkových příležitostí. Hráči získávají karty tím, že jsou aktivními hráči, vyhrávají balíčky při soutěžích ve víkendových turnajích a vydělávají tokeny GODS denním hraním.

S několika rozšířeními má Gods Unchained širokou škálu karet pro různé herní styly. Hráči si mohou kupovat balíčky z oficiálních stránek. Sekundární prodeje jsou k dispozici na Immutable X Marketplace a Token Trove.

Roman

Napsat komentář