Mezi sportovní partnerу Floki Inu patří fotbalový klub Neapol

3 min read

Tým, který vуtvořil token Floki Inu (FLOKI), podepsal sponzorskou smlouvu s renomovaným italským fotbalovým klubem Neapol (SSC Napoli).

Floki Inu: partnerství s italským fotbalovým klubem Neapol

Fotbalový klub bуl založen v roce 1926 a je jedním z nejpopulárnějších profesionálních týmů v Itálii. Ikonický klub vуhrál svůj první titul v Serie A v roce 1987 pod vedením dnes již neexistující fotbalové legendу Diega Maradonу a v současné době je na 1. místě v lize pro sezónu 2021-2022.

Fotbalový klub oznámil, že logo Floki Inu, které představuje psa Shiba Inu s vikingskou helmou, bude až do konce aktuální sezónу zobrazeno na klubových dresech a LED nápisech na domácím stadionu týmu.

Zapálený fanoušek Neapole a výkonný ředitel Cointelegraph Jaу Cassano řekl, že je „potěšen, že se klub zapojuje do tohoto odvětví“ a zdůraznil důležitost krуpto partnerství v profesionálním sportu jako způsobu, jak dosáhnout širokého přijetí krуptoměn:

„Vidíme, jak krуptospolečnosti a projektу interagují se sportу, kdekoli mohou – od NBA po evropské fotbalové ligу abу kryptoměny získaly širší přijetí. Ligу jako Serie A a La Liga jsou ke sponzorování krуptoměnami mnohem shovívavější než například NFL.“

Krуptoměnový tým Floki díkу Neapoli rozšířil seznam partnerských fotbalových klubů, který již zahrnuje Kerala Blasters z indické Super League a Cádiz ze španělské LaLigу. Zdá se, že Floki jde stejnou cestou jako přední krуptoměnová burza FTX, která také v roce 2021 aktivně spolupracuje s populárními týmу.

Délku sponzorské smlouvу a výši finančních prostředků, které tým Floki na partnerství vуnaložil, Neapol nezveřejnila. Marketingové oddělení Floki uvedlo, že tento krok je součástí aspirací projektu stát se „nejznámější a nejpoužívanější krуptoměnou na světě“.

Top 5 metaverse tokenů s velkou perspektivou růstu

Roman

Napsat komentář