Alien Worlds představuje msig.chat, webovou aplikaci pro chat a správu DAO

3 min read

Msig.chat je nová webová aplikace pro on-chain chat a správu DAO navržená tak, aby přinesla decentralizovaný a dynamický chat do Alien Worlds a do komunit na blockchainu WAX.

Alien Worlds představuje msig.chat, webovou aplikaci pro chat a správu DAO

P2E metaverse hra Alien Worlds oznámila spuštění msig.chat, webové aplikace pro chat a správu DAO podporovaná grantem Galactic Hubs, která byla vytvořena pro tento sci-fi titul, ale také pro komunity na blockchainu WAX obecně.

Funkce aplikace

Aplikace je navržena jako pohodlný způsob, jak umožnit decentralizované a dynamické vlastnictví chatu, což může zabránit různým nepříjemnostem, jako když tvůrce chatu odmítne převést vlastnictví na nově zvoleného vůdce DAO. Jako takový přichází se 7 hlavními funkcemi: vytváření chatu, ukládání šifrovaných zpráv v řetězci, vytváření návrhů, oznámení push, uživatelské profily, filtry komunity a také funkce zasílání zpráv, jako jsou emotikony, odpovědi a připnuté zprávy.

Chat a vytváření návrhů

Alien Worlds představuje msig.chat, webovou aplikaci pro chat a správu DAO

Uživatelské rozhraní aplikace umožňuje uživatelům vytvářet chat dvěma různými způsoby. Jedním způsobem je prostřednictvím existujícího účtu WAX, který má nastavení multisig, zatímco druhý způsob spočívá v tom, že vytvoříte nový účet WAX a zároveň mu přiřadíte multisig zadáním účtů, které by měly být součástí multisig, známého také jako msig, což je důležité aspekt každého DAO v síti WAX.

Pokud jde o návrhy, v aplikaci jsou vytvořeny, schváleny a provedeny 4 různé typy návrhů:

  • Přenosy tokenů (které fungují pro jakýkoli token, který používá standard eosio.token na WAX),
  • Úpravy aktivních/vlastnických oprávnění účtu pod multisig,
  • Povolení nebo zakázání možnosti mazat zprávy
  • Povolení nebo zamítnutí přístupu k chatu pro účty, které nejsou součástí msig

Úplné podrobnosti o všech hlavních funkcích naleznete v oznámení, na které odkazuje tento tweet Příspěvek Medium také obsahuje odkaz na samotnou webovou aplikaci, kterou lze použít po přihlášení do Anchor nebo WAX Cloud Wallet.

Roman

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *