XRP za 6 dolarů do poloviny srpna

3 min read

Očekává se, že nativní token XRP společnosti Ripple, i když se za poslední měsíc obchoduje ve velmi úzké oblasti, brzy prolomí bariéry odporu. Cena může v příštích dnech získat další impuls, aby vzrostla směrem k stanovenému cíli.

Cena XRP je jedním z nejdiskutovanějších témat v sektoru kryptoměn. Mnozí věří, že je velmi podhodnocený. Nadcházející cenové pohyby však mohou pomoci bull runu XRP, který může brzy pohánět cenu nad 5 dolarů. Populární analytik CryptoBull2020 předpovídá, že cena dosáhne 6 dolarů do poloviny srpna 2020.

„Na základě údajů, které nám byly poskytnuty během tohoto bull runu, očekávám cenu XRP kolem 6 dolarů do poloviny srpna 2021.“

XRP za 6 dolarů do poloviny srpna
zdroj: Twitter

Podle grafu zveřejněného analytikem se zdá, že cenové pohyby sledují vzor. Týdenní obchod začne s cenou na horním konci a náhle klesá. Později po silné konsolidaci se posouvá na další úrovně. S ohledem na model analytik předpovídá, že do poloviny srpna 2021 může cena dosáhnout kolem 6 dolarů.

Analýza XRP

Cena XRP od pádu v polovině května stagnovala a nedokázala se udržet nad úrovní odporu kolem 1,06 dolaru. Začátek aktuálního obchodního měsíce byl navíc docela medvědí. Cena se znovu pokusila o nárůst nad 1 dolar, přesto se jí to nepodařilo.

S čerstvým propadem cena zůstala pod klíčovými úrovněmi a každých pár dní se začala propadat o 10 centů. V současné době se snaží tvrdě udržet úroveň nad 0,7 dolaru.

XRP za 6 dolarů do poloviny srpna

Jak je vidět na výše uvedeném grafu, cena se udržovala nad úrovněmi podpory, a to i přes neustálý pokles. Pokud tedy cena udrží současný klesající trend, pak se obrovský uptrend může rychle blížit. V současné době ukazatele také poukazují na medvědí trend, protože úrovně RSI klesly ke 35. Linie MACD a signální linie se také pohybují paralelně směrem na jih, a proto nevykazují nákupní signál.

XRP za 6 dolarů do poloviny srpna
zdroj: tradingview
  • Úrovně odporu jsou na 0,935 USD
  • Úrovně podpory jsou na 0,56 USD
  • Indikátory poukazují na prodejní signál

Predikce pro Dogecoin, jakou bude mít hodnotu v letech 2021 – 2030?

Roman

Napsat komentář