Vytvořte vlastní Maestro Towers v Champions Ascension a získávejte tokeny Tower

4 min read

Do Champions Ascension dorazili Maestro Towers! Tento nový herní režim nabízí hráčům možnost vytvářet jedinečné PvE výzvy, o které se mohou ostatní hráči pokusit. Hráči získávají a shromažďují Tower, nový token používaný k upgradování a vylepšování věží, čímž se zvyšuje úroveň obtížnosti výzvy.

Vytvořte vlastní Maestro Towers v Champions Ascension a získávejte tokeny Tower

Do Champions Ascension přichází nový herní režim s PvE výzvou známou jako Maestro Towers. Maestro Towers jsou PvE zážitek, který si staví jednotliví hráči. Každý hráč se může rozhodnout postavit a osadit svou Maestro Tower pomocí Champions a dalších NFT z kolekcí Champions Ascension. Jak věže zvyšují úroveň, otevírají více slotů pro obránce a bonusové předměty a také zvětšují výšku věže.

Věže shromažďují mince Tower v průběhu času na základě jejich úrovně. Majitelé věží mohou tyto tokeny použít k vylepšení své věže. Mezitím mohou ostatní hráči napadnout věže a pokusit se ukrást některé mince v trezoru věže. Větší věže mají větší trezory a potenciálně i větší výplaty! Hráči dostanou tři pokusy o invazi do věže za den.

Hráči, kteří chtějí přepadnout věž, jsou známí jako Invaders. Vetřelci musí použít své vlastní šampiony, aby porazili všechny nepřátele ve věži a vystoupali na nejvyšší úroveň. Hráči mohou v pokusu použít kteréhokoli nebo všechny své dostupné šampiony, ale pokud všichni jejich šampioni zemřou, ve výzvě neuspějí.

Vytvořte vlastní Maestro Towers v Champions Ascension a získávejte tokeny Tower
Editace Maestro Tower

Více o Maestro Towers

Maestro Towers bude mít žebříček s týdenními i sezónními odměnami. Hodnocení věží je založeno na úrovni věže, výsledcích invazí pro danou věž a počtu úspěšných invazí z účtu vlastníka.

Rozhraní budovy stále potřebuje hodně lásky. A nezdá se, že by tokeny Tower měly velké využití, pokud nestavíte a nelevelujete svou vlastní věž. Ale základní koncept a funkčnost pro Maestro Towers je na místě. Pro ty, kteří chtějí více podrobností o Maestro Towers, budete muset tyto informace vyhledat na jejich Discordu.

Toto je jen první vydání funkce Maestro Tower. V budoucích aktualizacích budou hráči moci používat Monster Parts jako zdroje od Butchera k vytváření monster, která jim pomohou bránit jejich Towers. Butcher byl spuštěn s touto nejnovější aktualizací a nabízí hráčům šanci recyklovat své mrtvé šampiony (ty, kteří prohráli při boji v hardcore režimu) po částech.

Vytvořte vlastní Maestro Towers v Champions Ascension a získávejte tokeny Tower

Co je Champions Ascension?

Champions Ascension  je gladiátorská bojová arénová hra, kde má každý bojovník svou vlastní jedinečnou sadu skinů, statistik a speciálních schopností. Hráči mohou soutěžit v souboji jeden na jednoho, týmových bojích a zdarma!

Sbírky Champions Ascension NFT zahrnují jejich původní Prime Eternals, Elemental Eternals, Pets a Imperial Gallery. Eternals jsou jedinečné, generativní a hratelné postavy PFP. Šampioni získávají esence a vstupenky v arénovém boji. Hráči potřebují Esenci a Gold, aby postoupili na úroveň šampionů a vytvořili Esence Crystals, které se používají k vylepšení Gruntů. Vstupenky se používají na různé další aktivity. Sami hráči mohou sbírat každodenní zkušenosti Chrono Imperium tím, že budou držet šampiony, dokonce i Grunty. Hráči získávají různé herní odměny, jako je nativní token a předměty, za dosažení určitých milníků v zážitku Chrono Imperium.

Plány do budoucna zahrnují větší rozmanitost arén, crafting a vlastní bojiště vytvořená hráčem. Champions Ascension lze hrát zdarma, nepotřebujete peněženku ani NFT. Chcete-li se dozvědět více o Champions Ascension, navštivte jejich  webovou stránku. Hra je uvedena na Steamu a je také dostupná na Epic Games .

Decentraland recenze, návod 2024

Roman

Napsat komentář