P2E střílečka MetalCore získala v posledním kole financování 5 milionů USD od BITKRAFT, Delphi Digital a dalších

3 min read

BITKRAFT Ventures, Delphi Digital a The Spartan Group jsou někteří z investorů, kteří se zúčastnili posledního kola financování pro MetalCore, jehož studiu se podařilo získat 5 milionů dolarů na další podporu vývoje free-to-play střílečky Web3.

P2E střílečka MetalCore získala v posledním kole financování 5 milionů USD od BITKRAFT, Delphi Digital a dalších

Developer Studio 369 a vydavatel MetalCore United ve spolupráci s Immutable a Horizon Labs Ventures oznámili úspěšné uzavření nového kola financování.

Podrobnosti o financování MetalCore

Nové finanční prostředky budou použity na další podporu vývoje hry s oznámením, že „bojiště se brzy stane výbušnějším v rozsahu, na který se nemůžete připravit“.

Kromě Delphi Digital a BITKRAFT Ventures přispěli do tohoto nového kola také následující investoři: The Spartan Group, Horizon Labs Adventures, Sanctor Capital, Citizen Capital, King River, Grail Capital, Arrington Capital, Amber Group, nástroj pro poslech videa AI Aggero, Spirit DAO, Zeneca, Sonic Boom Ventures, Auros, LiquidX, Cogitent Ventures, Fatcats, Rarestone a EllioTrades.

O MetalCore

MetalCore je nadcházející free-to-play sci-fi PvPvE Web3 střílečka ve vývoji na Unreal Engine 4, přičemž po loňském uzavření partnerství využívá Immutable pro blockchainovou stránku věcí. V současné době je v uzavřené beta verzi a lze ji hrát během herních testů pořádaných v určitých časech a každý, kdo má zájem o účast, se může předběžně zaregistrovat na oficiálních stránkách hry. Jakmile tak učiníte, budete si moci získat bojového robota zdarma, jakmile hra vstoupí do otevřené beta verze, což je plánováno do konce tohoto roku. Minulý rok byl uveden na Epic Games Store jako titul s předběžným přístupem, a až bude nakonec uveden na Windows PC, hráči si jej budou moci užít jako tradiční free-to-play titul obsahující různé akční teritoriální bitvy.

Roman

Napsat komentář