Solana za 1000 dolarů! Známý analytik vidí nárůst SOL o 562,25 %, měli byste hned nakoupit?

2 min read

Může Solana (SOL) v blízké budoucnosti předstihnout Ethereum (ETH)? Uznávaný expert na kryptoměny zaznamenal potenciální růst Solany o více než +562 %, což by znamenalo dosažení ceny až 1 000 dolarů za SOL! Je teď ten správný čas na nákup Solany?

Predikce ceny Solana: +562 %

Zatímco Bitcoin zaznamenal další rekordní maximum, jeden z předních analytiků v krypto průmyslu, Raoul Pal, generální ředitel Real Vision, přichází s odvážnou prognózou pro Solanu. Pal srovnává současnou pozici Solany s pozicí Etherea během posledního býčího trhu a naznačuje, že SOL stojí na prahu masivního cenového skoku. Pal v rozhovoru uvedl:

„Jestliže se SOL bude opakovat to, co ETH dokázalo v minulém cyklu, byl to nárůst zhruba 45krát od svého dna. To by znamenalo cenu kolem 500 dolarů.“

Pokud by SOL dosáhl 500 dolarů, by už samo o sobě znamenalo obrovský skok z jeho současné ceny 152 dolarů. Nicméně Pal jde ještě dále a předpovídá, že SOL by v nejlepším případě mohl dosáhnout až 1 000 dolarů! Tuto myšlenku podkládá analýzou dalších grafů, které naznačují možný rozsah ceny mezi 500 a 1 000 dolary, v závislosti na tržní situaci.

Pokud dojde k „bublinovému cyklu“, Pal věří, že SOL by mohl skutečně dosáhnout ceny 1 000 dolarů, což by znamenalo dlouhodobý býčí trh s cenami stoupajícími výše než kdykoliv předtím. Realističtější cenový cíl pro Solanu je však 500 dolarů, podle Pala. Obě tyto prognózy jsou pro Solanu velmi optimistické.

Pal tvrdí, že nyní je nejlepší doba pro investice do kryptoměn, protože:

„Je to období, kdy ETH překonává Bitcoin, Solana překonává ETH a mnoho altcoinů překonává Solanu. Teď je čas na velké obchody.“

Roman

Napsat komentář