Nemesis Downfall je nyní v otevřené beta verzi

3 min read

Free-to-play blockchain FPS Nemesis Downfall je nyní k dispozici v otevřené beta verzi na PancakeSwap Gaming Marketplace a je k dispozici ke stažení na PC s Windows a nabízí příležitostné a soutěživé hraní ve dvou herních režimech.

Nemesis Downfall: Podrobnosti o spuštění

Nemesis Downfall je nyní v otevřené beta verzi

Každý, kdo má o tuto otevřenou beta verzi zájem, se může zdarma zapojit vytvořením účtu na platformě pancakeswap.games a stažením hry na PC s Windows. Free-to-play titul přichází s vlastním tokenem odměnu na BNB Smart Chainu – ND. Získává se vyhráváním zápasů a používá se k nákupu skinů postav a zbraní, přičemž CAKE je k dispozici také jako měna. Skiny lze koupit jako aktiva ve hře nebo stáhnout jako NFT.

Hráči si v současné době mohou užívat dva herní režimy: Deathmatch a One-in-the-chamber. Zápasy lze hrát na dvou nových mapách: WAIF Military Base a Subterranean Strife. Vyberte si jednu z 10 různých postav a sejměte nepřátelské hráče v neformální a soutěživé hře ve velkém stylu výběrem z více než 10 bezplatných skinů postav. Hráči, kteří chtějí ukázat své dovednosti, mohou soutěžit v turnajích a posunovat se na žebříčku.

Díky spuštění výhradně na herní platformě PancakeSwap mohou hráči používat svůj nativní token CAKE k nákupu různých skinů, včetně exkluzivní kolekce skinů PancakeSwap. Majitelé PancakeSwap NFT, které zahrnují aktiva z kolekce Pancake Squad a Pancake Bunnies, mohou v této multiplayerové střílečce získat různé výhody.

Nemesis Downfall je nyní v otevřené beta verzi

Níže jsou uvedeny minimální a doporučené systémové požadavky navržené vývojáři pro co nejoptimálnější prostředí:

Minimální: Doporučeno:
Vyžaduje 64bit procesor a OS Vyžaduje 64bit procesor a OS
OS: Windows® 10 Home 64bit OS: Windows® 10 Home 64 Bit | Windows® 11
Procesor: Intel® Core™ i7–6700K | AMD® Ryzen™ 5 2600X Procesor: Intel® Core™ i5–12600K | AMD® Ryzen™ 7 5800X
Paměť: 8 GB RAM Paměť: 16 GB RAM
Grafika: Nvidia® GeForce™ GTX 970 (4 GB) | AMD® Radeon™ RX 480 (8 GB) Grafika: Nvidia® GeForce™ RTX 3080 (10 GB) | AMD® Radeon™ RX 6800 XT (16 GB)
Úložiště: alespoň 15 GB volného místa Úložiště: alespoň 15 GB volného místa

Nemesis Downfall: Trailer

Marketa Tesarkova

Napsat komentář