Krypto novinky: Příliv do spotových bitcoinových ETF dosáhl v březnu rekordních úrovní a zdá se, že Pepe se připravuje na další bull run

3 min read

Bitcoin (BTC) je po schválení spotových BTC ETF v hledáčku mnoha investorů nejen v kryptokomunitě, ale také v širším finančním ekosystému. Zdá se, že investoři z Wall Street se nemohou nabažit vlajkové kryptoměny, která se ukázala být katalyzátorem současného býčího trendu.

Spotové bitcoinové ETF jsou odborníky v oboru považovány za úspěch, který překonal očekávání pouhé dva měsíce po svém spuštění. Byla hlášena rekordní aktivita ETF, přičemž BlackRock vede. Vzhledem k současným podmínkám na trhu je však cesta Bitcoinu k 100 000 USD trochu hrbolatá. Bitcoin tento týden výrazně ztratil na hodnotě. Ačkoli některé z těchto ztrát byly v úterý odpoledne dohnány, stále je 14,47 % pod svým ATH v době psaní tohoto článku

Zároveň také Pepe (PEPE), přední meme coin, vyvolává rozruch. Připravuje se na svůj další skok, čímž se stává jedním z altcoinů, které je třeba mít na očích.

Bitcoin (BTC): Institucionální adopce

O Bitcoinu, vlajkové lodi kryptoměnového ekosystému, se mluví ve finančním světě. Od té doby, co SEC dala zelenou spotovým bitcoinovým ETF, se věci rozjely, ETF lámaly rekordy a překračovaly očekávání. Podle odborníků jsou za vzestup BTC od začátku roku odpovědné masivní přílivy do bitcoinových spotových ETF kvůli institucionálním investicím.

Na Wall Street byla hlášena rekordní aktivita ETF, přičemž scéně dominoval BlackRock’s iShares Bitcoin Trust. Vzhledem k omezené nabídce bitcoinů – strop je 21 milionů – není vzestupný trend překvapivý.

Vzhledem k tomu, že očekávaný halving Bitcoinu povede k dalšímu snížení rychlosti, kterou budou nové BTC vstupovat do oběhu, jsou pozorovatelé trhu optimističtí. Vzestup Bitcoinu na 80 000 dolarů – nový milník – je před námi, s malým odporem v dohledu. Proto je BTC nejlepší kryptoměnou, do které lze investovat, pokud chcete relativní jistotu s významnými zisky.

Krypto novinky: Příliv do spotových bitcoinových ETF dosáhl v březnu rekordních úrovní a zdá se, že Pepe se připravuje na další bull run

Pepe (PEPE): Příprava na další bul run

Pepe (PEPE) je jedním z nejpopulárnějších meme coinů na krypto scéně. Na trh přišel ve druhém čtvrtletí roku 2023, po kterém začal masivní vzestup. Raketově vzrostl a z některých prvních majitelů se stali milionáři. V návaznosti na dynamiku předchozího roku byl Pepe v popředí nejnovější memecoinové horečky. Od té doby cena opět klesla, ale vzpamatovala se a připravuje se na další skok.

Pokud ještě nemáte Pepeho ve svém portfoliu, zdá se, že je vhodná doba to napravit. Vzhledem k tomu, že kryptoměna míří ke svému historickému maximu (ATH), doporučujeme HODLing.

Krypto novinky: Příliv do spotových bitcoinových ETF dosáhl v březnu rekordních úrovní a zdá se, že Pepe se připravuje na další bull run

Závěr

Bitcoin je aktuálně na vzestupném trendu ovlivněný masivním přílivem do ETF. Pepe navíc nabírá na síle a připravuje se na svou další jízdu.

Roman

Napsat komentář