Sorare: One Shot League fantasy fotbalová hra již brzy

4 min read

One Shot League, nová fantasy fotbalová hra založená na blockchainu Sorare, je na cestě.

Iniciativa pochází od Pro League a Ubisoftu, jejichž spolupráce vyústila ve vývoj nové hry využívající technologii blockchainu Sorare. Pro League je sdružení 24 profesionálních fotbalových klubů v Belgii a provozuje ligy 1A (Jupiler Pro League) a 1B (Proximus League). Organizuje také Superpohár.

Pro League má také platformu, na které kombinuje všechny iniciativy a partnerství zaměřené na inovace, nazvaná Pro League Forward. Ambicí je stát se jednou z nejinovativnějších fotbalových lig v Evropě.

Ubisoft je naproti tomu známým tvůrcem, vydavatelem a distributorem zábavních a interaktivních služeb s portfoliem plným světově uznávaných titulů, včetně Assassin’s Creed, Far Cry®, For Honor®, Just Dance®, Watch Dogs® a série videoher Tom Clancy, včetně Ghost Recon®, Rainbow Six® a The Division®.

Společnost Ubisoft také vytvořila laboratoř, která analyzuje vznikající technologické, obchodní a sociální trendy za účelem identifikace nových příležitostí pro inovace, nazvaná Laboratoř strategických inovací.

Nejlepší blockchainové hry: Přehled

One Shot League, nová fantasy fotbalová hra Sorare

Z této spolupráce vychází nová fantasy fotbalová hra, ve které uživatelé shromažďují, nakupují, prodávají a spravují svůj vlastní virtuální tým s obchodními kartami digitálních hráčů založenými na blockchainu Sorare.

One Shot League bude vysoce konkurenční free-to-play fantasy fotbalový zápas, ve kterém hráči vytvoří pětičlenné týmy v belgické Jupiler Pro League. Každý den ligy budou soutěžit s ostatními týmy v komunitě, aby se pokusili dostat na vrchol ligové tabulky.

Každá karta hráče může být použita pouze jednou během celé ligy, takže One Shot League bude vyžadovat, aby hráči využili své nejlepší taktické dovednosti a intuici, aby přinesli výhru domů.

Klíčem k úspěchu bude sledování skutečných individuálních výkonů, které jsou indexovány na oficiální stránce statistik Jupiler Pro League. One Shot League nabídne vítěze oficiálních herních karet Sorare v limitované edici pro každý den, které lze také použít ve hře.

Tato hra bude vycházet z harmonogramu Jupiler Pro League 2020–2021 a beta verze je již k dispozici zdarma online a na mobilních zařízeních pro další kolo ligy, které je v pátek 5. března 2021.

Generální ředitel Pro League Pierre François řekl:

„Inovace je nedílnou součástí naší DNA, a proto neustále hledáme nové zážitky, které našim fanouškům umožní naplno prožít jejich vášeň. Spustili jsme iniciativu Pro League Forward počátkem tohoto roku, která spojuje nejlepší technologické společnosti, aby našla nové inovativní způsoby, jak sdílet vášeň fotbalu s našimi fanoušky. Byli jsme první fotbalovou ligou, která v roce 2018 přijala technologii Sorare, a nyní jsme nesmírně nadšení z přidání Ubisoftu. “

Ředitel iniciativy Blockchain z Ubisoftu Nicolas Pouard dodal:

„S One Shot League ukazujeme, jak blockchain dává hráčům více příležitostí hrát s jejich sbírkou digitálních karet. Blockchain dnes umožňuje hráčům hrát se stejnou kartou v obou fantasy fotbalových světech, ale zítra by jim to mohlo umožnit užít si to v široké škále her a prostředí, s různými způsoby použití nebo pravidly – jako karta nebo jako jakýkoli druh předmětu “.

Roman

Napsat komentář