Objem vyhledávání exploduje: Dojde ke změně sil mezi PEPE a Shiba Inu?

3 min read

PEPE byl v loňském roce jedním z nejúspěšnějších meme coinů. Přestože BONK dosáhl na konci roku ještě vyšší tržní kapitalizace než PEPE, žádná mince dosud nepřekročila hranici miliardy dolarů tak rychle jako PEPE. Po propadu v posledních měsících nyní přichází comeback, kdy bylo dosaženo nového historického maxima. Nyní již žabí mince nesoutěží pouze s BONK, objem vyhledávání nyní exploduje ve srovnání se Shiba Inu. Nahradí psa žába?

Zájem o vyhledávání „PEPE Coin“ roste

Jedním z ukazatelů pro měření veřejného zájmu o tokenu je objem vyhledávání Google. Google Trends poskytuje informace o tom, zda se zájem během určitého časového období zvýšil nebo snížil. I když nejsou k dispozici jasná čísla týkající se vyhledávacích dotazů, můžete porovnat několik výrazů mezi sebou. Zde se objevuje jasný obrázek. Zájem o „PEPE Coin“ roste ve srovnání se „Shiba Inu“, přestože samotný SHIB zaznamenal působivý vzestup.

Objem vyhledávání exploduje: Dojde ke změně sil mezi PEPE a Shiba Inu?

Meme coiny si tento týden vedly zdaleka nejlépe a znovu ukázaly, že mají stále potenciál rychle znásobit kapitál vlastníků tokenů. Shiba Inu (SHIB) tento týden získal přes 180 % a nyní se posunul na 11. místo v krypto žebříčku největších coinů podle tržní kapitalizace. Návratnost PEPE však byla výrazně vyšší.

PEPE se zvyšuje o více než 300 %

Ze 100 největších kryptoměn nalezneme pět největších mezi meme coiny. Dogwifhat a FLOKI poprvé překonali hranici miliardy dolarů. PEPE již tuto překážku překonal v květnu loňského roku, ale meme coin už dávno spadl z první stovky. Nyní se jeho hodnota zvýšila o více než 300 %, díky čemuž se žába opět stala jedním z nejvýkonnějších meme coinů ze všech.

Vítěz velikosti na CMC

Po nedávném vzestupu má PEPE tržní kapitalizaci více než 2,7 miliardy dolarů, zatímco Shiba Inu má tržní kapitalizace těsně pod 15,7 miliardami dolarů. Do doby, než PEPE předstihne SHIB, je tedy ještě dlouhá cesta, ale minulý týden také ukazuje, že v tuto chvíli není nic nemožné. Mnozí se samozřejmě také ptají, jak dlouho může odraz z posledních dní pokračovat, než dojde ke kolapsu. Pokud poslední býčí jízda jednu věc ukázala, pak to, že to zdaleka není konec.

Roman

Napsat komentář