Analytik se domnívá, že XRP vzroste o 250 % a pak až na 20 USD

3 min read

Jeden z nejznámějších kryptoanalytiků ohromuje šílenou prognózou pro XRP: nejprve 250% bull run a pak cenová exploze na neuvěřitelných 20 dolarů!

Může XRP vzrůst na 100 EUR?

Bude XRP velkým překvapivým vítězem současného býčího trhu? Kryptoměna trpěla slabou cenovou akcí už roky: poslední historické maximum bylo v roce 2018 a soudní spor s americkou Komisí pro cenné papíry (SEC) neustále držel XRP při zemi. To by se mohlo brzy změnit, věří špičkový kryptoanalytik Credible Crypto.

Renomovaný odborník na grafy aktuálně vyvolává rozruch na Twitteru (nyní X) s novou prognózou XRP. Je to opravdu něco, protože kryptoměna je podle něj na pokraji masivního vzestupu, jaký XRP v historii nikdy předtím nezažil!

Podle analytika XRP předstihne jak Bitcoin (BTC) tak Ethereum (ETH). Upřesňuje také, co má na mysli „předstihnutím“: Vidí, že XRP vzrostl o neuvěřitelných 250 % – a to ve vztahu k ceně Bitcoinu! Jinými slovy: Analytik vidí, že XRP společnosti Ripple dokonce vzdoruje masivnímu vzestupnému trendu Bitcoinu a má lepší výkon!

Analytik se domnívá, že XRP vzroste o 250 % a pak až na 20 USD

XRP společnosti Ripple se aktuálně obchoduje za 0,69 USD poté, co za poslední týden vzrostl o 11,85 %. Zvýšení o 250 % by vyneslo coin na 1, 675 USD. Ale Credible je přesvědčen: Toto je jen začátek většího růstu XRP, který katapultuje cenu na – pozor – neuvěřitelných 20 dolarů! Od 0,67 do 20 USD – to je zisk 2 885,07 %!

Kde bude XRP v roce 2030?

Zde byste však měli vzít v úvahu, že ačkoli Credible Crypto může být zatím klasifikován jako renomovaný analytik, některé fámy stále vyvolávají obavy. Podle nich dlouholetý obchodník sedí na velkém množství XRP – a nyní by mohl využít svůj dosah na sociálních sítích, aby se pokusil stlačit cenu coinu, pak se dostat ven a prodat. V tomto ohledu je třeba na odpovídající prognózy nahlížet opatrně.  Prognóza XRP od Walletinvestor.com například varuje: XRP společnosti Ripple je „špatná“ investice a hrozí, že během 12 měsíců klesne zpět na 0,49 USD.

Roman

Napsat komentář