Vyhrajte GODS v turnaji Gods Unchained

4 min read

Do Gods Unchained přichází nový oficiální turnaj. Ten nabízí hráčům odměny v hodnotě nejméně 20 000 GODS! Turnaj již probíhá, ale ještě není pozdě se připojit.

Vyhrajte GODS v turnaji Gods Unchained

Poté, co nedávno vydali svou oficiální mobilní aplikaci, Gods Unchained je nyní připraven přinést nám nový turnaj! V tomto turnaji, známém jako Mid March Madness (ačkoliv začal až na konci března), budou hráči bojovat v režimu Sealed, získávat věrnostní tickety a řadu různých cen pouhým hraním hry!

Prizepool začíná na 20 000 tokenech GODS (aktuálně v hodnotě 7 000 USD), ale může se zvýšit až na 100 000 tokenů, pokud se ve hře během turnaje připojí alespoň 50 tisíc hráčů.

Tento prizepool bude rozdělen do tří částí. Třicet procent půjde do poolu, který je rozdělen mezi všechny, kteří hrají. Každý vstup do režimu Sealed vám vydělá jeden ticket do tohoto poolu. Druhý pool je založen na výhrách a zahrnuje 50 % tokenů. Každá výhra vám zde vydělá ticket. A nakonec si prvních 20 hráčů rozdělí zbývajících 20 % prizepoolu, přičemž 15 % z toho jde na první místo.

Vyhrajte GODS v turnaji Gods Unchained

Navíc každý, kdo pětkrát vstoupí do režimu Sealed, obdrží variantu karty Glinn a kdo vstoupí 10x a více, obdrží variantu Zaskia.

Vyhrajte GODS v turnaji Gods Unchained
Získejte varianty těchto legendárních karet v turnaji v režimu Sealed

Hraje se o 40 cenných karet, včetně 5 Thaeriel, 15 Blades of Whitesplain a 20 Martyrs of Whiteplain. Dvacet z nich připadne hráčům s největším počtem vstupů do režimu Sealed během turnaje, 10 hráčům s největším počtem výher a zbývajících 10 náhodně rozdělených mezi všechny účastníky.

Kompletní rozpis si můžete přečíst v oficiálním příspěvku na blogu.

Turnaj Mid March Madness potrvá do 15. dubna 2024.

Vyhrajte GODS v turnaji Gods Unchained

Co je Sealed režim?

Sealed režim je speciální herní varianta ve sběratelských karetních hrách. Ve hře Gods Unchained dostanou hráči náhodný výběr karet a musí sestavit balíček z toho, co dostanou. Poté si vyberou jednoho ze tří náhodných bohů a začnou bojovat. hra v režimu Sealed končí, když hráč vyhraje 7 zápasů nebo prohraje 3, podle toho, co nastane dříve. Hráči mohou získat tokenové odměny vítězstvím ve čtyřech nebo více zápasech.

Vstup do režimu Sealed vyžaduje platbu 10 tokenů GODS. Sealed režim zatím není v mobilní aplikaci k dispozici.

Vyhrajte GODS v turnaji Gods Unchained

Co je Gods Unchained?

Gods Unchained  je volně hratelná sběratelská karetní hra. Gods Unchained běží na blockchainu Ethereum a používá řešení druhé vrstvy Immutable X pro obchodování bez poplatků. Hráči si ponechávají plné vlastnictví svých karet. Hráči mohou hraním hry získávat digitální karty „Core“. Když má hráč více identických Core karet, může je vymintovat do jedné karty. Tato karta je pak obchodovatelná na trzích.

Gods Unchained nabízí několik výdělkových příležitostí. Hráči mohou získávat karty tím, že jsou aktivní, mohou vyhrávat balíčky při soutěžích ve víkendových turnajích a dokonce mohou získávat tokeny GODS jednoduše za hraní každý den! S několika rozšířeními má Gods Unchained širokou škálu karet pro různé herní styly. Hráči si mohou kupovat a otevírat balíčky z oficiálních stránek. Sekundární prodeje jsou k dispozici na Immutable X Marketplace a Token Trove.

Můžete také navštívit jejich webovou stránku nebo se podívat na našeho průvodce, jak hrát Gods Unchained.

Roman

Napsat komentář