Skyweaver vydává rozšíření Clash of Inventors

5 min read

Skyweaver uvádí na trh své první velké karetní rozšíření s názvem Clash of Inventors. Clash of Inventors s 50 novými kartami jistě otřese herním metaversem. Každý Prism získá celkem 10 karet – čtyři kouzla a šest bytostí. 

Skyweaver – rozšíření Clash of Inventors

S vyváženým výběrem karet pro každý Prism by si každý měl v této nové sadě najít to, co ho zajímá.

Spolu s padesáti novými kartami představuje Clash of Inventors také novou jednotku Trait, Dash. Dash umožňuje jednotkám zaútočit na jiné jednotky.

Skyweaver Chromeosaur
Rawwrr!

Rozšíření Clash of Inventors také staví na tématech v rámci každého Prism. Síla je například o vyvolávání velkých bytostí a dupání soupeře do země. Jedním z dokonalých příkladů tohoto tématu je nový Chromeosaurus, který má slušné statistiky, má vlastnost Dash, snižuje náklady na další velké jednotky a je k němu připojeno kouzlo Chomp!

Prism dostávají s tímto rozšířením další podporu. Herní styly, jako jsou Agility získávájí bonus za ztrátu zdraví.

A kolik stojí balíčky pro toto nové rozšíření? Nic. Vlastně ani nejsou na prodej! Hráči získávají karty hraním hry. A nyní některé z těchto karet budou z rozšíření Clash of Inventors. Tím ale Clash of Inventors nekončí. Bude mít vlastní minidodatek 20 karet. Toto drobné rozšíření by mělo dorazit ještě letos v létě.

Skyweaver ekonomika

Skyweaver lze hrát zcela zdarma. A s více než 500 kartami nabízí mnoho možností pro herní styly. Hráči získávají základní karty hraním hry, jak postupují o úroveň výš. Tyto karty jsou vázány na účet a nelze je přesouvat ani obchodovat. Lze obchodovat pouze se stříbrnými a zlatými kartami – a ty se získávají hraním v režimu Conquest nebo umístěním na vrcholu žebříčků. Žebříčky rozdávají odměny každý týden, zatímco režim Conquest je k dispozici, kdykoli jste připraveni na výzvu.

Skyweaver vydává rozšíření Clash of Inventors
několik zlatých karet na prodej

Conquest mód je něco jako jeden eliminační miniturnaj. Hrajete zápasy pomocí her, dokud neprohrajete nebo nevyhrajete tři v řadě. Výhra jednoho zápasu vás odmění stříbrnou kartou, dva zápasy dvě stříbrné karty, a pokud se vám podaří vyhrát tři v řadě, získáte jednu zlatou kartu a jednu stříbrnou kartu.

Vstupenky na režim Conquest stojí 1,50 dolarů. Stříbrné karty se v současné době prodávají za 1 dolar a více, zatímco zlaté karty jdou za 3 dolary až po 16 dolarů u těch populárnějších. Pokud tedy dokážete vyhrát tři zápasy v řadě, můžete si hraním Skyweaveru vydělat trochu peněz.

Stříbrné a zlaté karty jsou pouze vizuální. Neposkytují žádné další bonusy. Pokud však existuje karta, kterou chcete zahrnout do svého balíčku, ale zatím jste ji nenašli, můžete zvážit nákup zlaté nebo stříbrné verze. Po těchto kartách je tedy malá, ale stálá poptávka.

Skyweaver používá zajímavou tržní techniku, kde funguje jako prostředník pro všechny transakce a drží každou kartu ve poolu likvidity spolu s tokeny USDC. Jak více hráčů prodává své karty, množství USDC v poolu se zmenšuje, což vede k levnějším kartám a naopak. Každá karta má svůj vlastní pool, který umožňuje hráčům nastavit tržní hodnotu.

Jak začít hrát Skyweaver?

Proces je velmi hladký a dostupné tutoriály usnadňují přístup ke hře, i když neznáte žánr sběratelských karetních her. Před vstupem do PvP arén budete muset získat zkušenosti bojováním proti robotům. Po cestě získáte základní karty a hrdiny, které vám pomohou postavit své první balíčky.

Skyweaver vydává rozšíření Clash of Inventors
Nakupujte a prodávejte karty na tržišti

Hra se hraje ve vašem webovém prohlížeči nebo pomocí nativních aplikací dostupných pro PC, Mac, iOS a Android. Všechny informace, jak začít, najdete na  www.skyweaver.net/get-started .

Přestože Skyweaver na poli sběratelských karet nepřináší nic převratného, ​​milujeme atmosféru hry. Grafika, vizuální efekty, zvuky a celkový uživatelský zážitek jsou velmi kvalitní. Líbí se nám také skutečnost, že hru lze hrát na jakémkoli zařízení a je zcela zdarma, což dává každému hráči šanci soutěžit a vyhrát. S touto otevřenou beta verzí se Skyweaver staví jako skutečná alternativa k  Gods Unchained  nebo  Splinterlands , dvěma vůdcům v žánru blockchainových karetních her.

YouTube

Myria, vývojářsky přívětivá platforma

Marketa Tesarkova

Napsat komentář