Připojte se k Moonfrost Farming Fest

3 min read

Na Moonfrost přichází nový playtest! Od konce května se hráči budou moci přihlásit do světa Moonfrost, starat se o svou farmu, vytvářet si vlastní dům na míru a sbírat SHARDS.

Připojte se k Moonfrost Farming Fest

Moonfrost, farmářská a společenská hra typu Stardew Valley, spouští speciální playtest „Farming Fest od 29. května do 7. června.“ Abyste získali přístup k tomuto playtestu, musíte být na Welcome Listu, ale zajistit si jedno z těch kýžených míst není nemožné!

Prvním krokem k tomu, abyste se dostali na Welcome List, je registrace na webových stránkách Moonfrost. Poté můžete vytvářet obsah na sociálních sítích o Moonfrost nebo se porozhlédnout u svých dalších oblíbených herních projektů na webu 3 a získat společné dárky. Jakmile navíc začne playtest, každý, kdo je již na Welcome Listu, může pozvat jednoho přítele denně.

Farming Fest

Připojte se k Moonfrost Farming Fest

Hráči moci farmařit a propracovat se od základních nástrojů k zajímavějším možnostem (obrázky, které jsme dostali, byly „Thorovo kladivo, ale pro farmaření“!) A samozřejmě po náročných dnech práce na farmě budou hráči potřebovat místo, kde by si mohli odpočinout. Na Farming Fest budou také přítomny vlastní domovy, díky nimž budou hráči moci navrhovat svůj vysněný domov kousek po kousku!

Pokud jde o odměny, účastníci mohou sbírat SHARDS  plněním úkolů ve hře a vytvářením obsahu a jeho sdílením na sociálních sítích. SHARDS jsou herním zdrojem, i když jejich účel je stále neznámý. Tento playtest bude pouze pro jednoho hráče. Ale abyste se při práci na farmě necítili příliš osamělí, budou zde dvě NPC, Ash a Walter, se kterými budete moci komunikovat.

Připojte se k Moonfrost Farming Fest

Co je Moonfrost?

Moonfrost je Free-to-Play farmářská hra podobná Stardew Valley. Hráči farmaří a shromažďují suroviny, vyrábí předměty, zdobí své domovy a přitahují různé NPC, aby žily v jejich městě.

Připojte se k Moonfrost Farming Fest

A přestože hlavní hra bude fungovat jako hra pro jednoho hráče, Moonfrost bude zahrnovat interakce hráčů a při hraní bude také vyžadovat aktivní připojení k internetu. Věci s časovači, jako jsou plodiny, se budou stále vyvíjet, když jste offline. A milovníci zvířat budou rádi, že Moonfrost nebude zahrnovat žádné zabíjení zvířat!

Tým Moonfrost vydává pravidelné vývojářské aktualizace a zprávy, které si můžete přečíst na jejich Discord serveru. Moonfrost vyjde nejprve na PC a Mac, poté budou následovat verze pro mobilní zařízení. Chcete-li se o Moonfrost dozvědět více, navštivte jejich webovou stránku.

Co je FLOKI?

 

Marketa Tesarkova

Napsat komentář