Připojte se k Big Time VIP programu a získejte bonusové odměny

2 min read

Další odměny přicházejí k hráčům Big Time prostřednictvím VIP programu. Tento nový systém bude nabízet průběžné odměny, z nichž první je bonus při sbírání tokenů BIGTIME z truhel Bossů!

Připojte se k Big Time VIP programu a získejte bonusové odměny

Big Time přidává nový systém odměn za základě na jejich VIP levelu. Hráči mohou odemykat různé VIP úrovně jednoduše tím, že drží tokeny BIGTIME.

Nejnižší VIP úroveň, Common, vyžaduje držení 25 000 BIGTIME (aktuálně v hodnotě asi 4500 USD), takže to není program pro každého. Potřebné množství tokenů se na úrovni Legendary zvyšuje až na 200 000, i když po nich existuje dalších pět úrovní, jejichž požadavky nejsou odhaleny. Úrovně jsou aktualizovány denně na základě počtu tokenů držených na hráčských účtech Open Loot.

Tým Big Time říká, že v budoucnu plánuje nabídnout mnoho bonusů těm, kteří se zúčastní VIP programu. Pro začátek uvedli ‚BIGTIME VIP Bonus Roll‘. Tento bonus poskytuje hráčům další BIGTIME z truhel Bossů v závislosti na hráčově VIP úrovni.

Připojte se k Big Time VIP programu a získejte bonusové odměny

Big Time VIP

Vstup do VIP programu vyžaduje spoustu BIGTIME tokenů. Ale pro hardcore hráče existují příležitosti, jak získat značné množství tokenů prostřednictvím hraní BIGTIME.

Crafting je srdcem Big Time. Hráči shromažďují zdroje během dobrodružných výprav a vybavují své prostory různými craftovacími stanicemi pro vytváření kosmetických předmětů. A na podporu aktivity hráčů pořádá Big Time předsezónní akci Airdrop. Hráči získávají body například vstupem do portálů Prestige. Nejvíce bodů ale pochází z výroby sběratelských předmětů. Kromě toho Big Time pořádá pravidelné týdenní akce, které nabízejí bonusové body za splnění konkrétních úkolů. 

Více si o tom můžete přečíst na oficiální Big Time Wiki.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář