Axie Bounty Aid je aktivní pro hráče bez sběratelských Axies

3 min read
Axie Infinity vydala Axie Bounty Aid, funkci, která hráčům pomáhá plnit jejich každodenní úkoly spojené s odměnou. Splněním tří úkolů a zveřejněním svého postupu na X se mohou hráči zapojit do týdenního slosování, kde vyhrají 100 Fortune Slips

Axie Bounty Aid je aktivní pro hráče bez sběratelských Axies

S Axie Bounty Aid se mohou účastnit i ti, kteří nemají sběratelské Axies

Axie Infinity spustila novou funkci s názvem Axie Bounty Aid. Ta má pomoci těm, kteří nemohou dokončit všechny denní odměny, protože nevlastní žádné sběratelské Axies. Hráči budou potřebovat Fortune Slips (lístky štěstěny) k dokončení posledního úkolu: Open a Pouch. To lze provést pouze pomocí Fortune Slips generovaných při modlitbě k Atii se sběratelským Axie.

Hráči, kteří splní tři denní questy – aktivovat Atia, vyhrát 1 bitvu v Classic a vyhrát 1 bitvu v Origins – mohou svůj postup zveřejnit na X a vstoupit do slosování. Musí označit @axieinfinity a použít #bountyaid spolu se svou adresou Ronin. Každý pátek v 7:00 našeho času UTC bude vyhlášeno 20 výherců. Tito vítězové obdrží Prayer Delegation, což umožňuje hráčům delegovat každodenní modlitby do jiné peněženky, aby se modlili za ně, přičemž zde bude použita vaše peněženka s delegováním od Axie Infinity. Za to získáte 100 Fortune Slips na jeden týden. Ti, kteří zůstanou zapojení a zveřejňují aktualizace na X, budou moci prodloužit své delegování.

Daily Bounty Board je quest systém pro ekosystém Axie

Ekosystém Axie který nyní rozdává 12,5 tisíc AXS každý týden (kolem 87,5 tisíc dolarů). Hráči získávají body plněním denních odměn, které jim pomáhají získat větší podíl z týdenního prizepoolu. Odměny AXS závisí na bodech nashromážděných všemi účastníky. Aby se hráči mohli zúčastnit a získat odměny, budou potřebovat tři Axie NFT ve své peněžence Ronin. Body mohou také přinést další výhody, jako je způsobilost k aidropům a umístění na whitepaper pro hry Ronin.

Není pochyb o tom, že Axie Bounty Aid nabízí příležitost pro ty, kteří nemají sběratelské Axies, aby se stále zapojili a vydělali. Tato nová funkce je součástí snahy Axie Infinity učinit hru více inkluzivní.

Marketa Tesarkova

Napsat komentář