Analýza Render Tokenu – Jak Apple pomáhá ceně altcoinu

6 min read

Cena Render Tokenu (RNDR) byla v posledních obchodních dnech jedním z absolutních překonů mezi altcoiny. Od začátku roku se cena RNDR zhodnotila o ohromujících 340 procent. Za posledních 24 hodin obchodování ukazuje cenový barometr v době psaní tohoto článku prémii 25 procentních bodů. Jedním z důvodů je jistě spolupráce s Applem . Render nabízí filmovým studiím možnost vykreslovat videa levně pomocí vlastní sítě Okta a nyní rozšířil podporovaný hardware na iPad Pro a MacBook Pro. Kromě klasických stolních počítačů s dedikovanými grafickými kartami se nově mohou zúčastnit i uživatelé zařízení Apple.

Vzhledem k tomu, že zákazníci mohou pomocí Rander Tokenu platit pouze za požadovaný výpočetní výkon, má tato kryptoměna případ použití v reálném světě. Dalším plusem je, že interní Okta-Chain lze připojit ke všem důležitým pluginům pro úpravu videa v Adobe Premiere. Při pohledu na graf se cena RNDR aktuálně snaží prorazit červenou vzestupnou linii limitující cenu. Přestože cena RNDR vstoupila krátkodobě do důležité cílové oblasti, pokud se podaří prolomit modrou zónu mezi 1,70 USD a 1,80 USD, je třeba plánovat další růstový potenciál. Díky svému bezkonkurenčnímu produktu má Render Token stále další cenový potenciál s celkovou tržní kapitalizací 253 milionů amerických dolarů. Navzdory masivnímu skoku cen za posledních 30 dní je token RNDR stále 79 procentních bodů pod svým historickým maximem z listopadu 2021.

Price Analysis Render Token (RNDR) 02/02/2023
Analýza kurzu na základě dvojice hodnot RNDR/USDT na Kucoinu

Býčí cenové cíle: 1,81 USD, 1,98 USD, 2,25 USD/2,35 USD, 2,67 USD, 3,10 USD, 3,38 USD, 4,20 USD, 5,47 USD, 6,14 USD/6,65 USD, 7,90 USD, 8,82 USD

RNDR: Býčí cenové cíle pro nadcházející měsíce

Pokud by se býkům podařilo potvrdit průlom nad červenou trendovou linii limitující cenu a poté prorazit horní okraj oblasti modré rezistence na 1,81 USD do konce dne, zaměření by mělo být dále na sever. Poté se do centra pozornosti dostane značka 1,98 USD. Tato cenová hladina fungovala jako klíčový support na začátku roku a nyní může být rezistencí. Pokud se kupující straně podaří překonat tuto oblast i přes krátkodobé vybírání zisku, bude tyrkysová zóna aktivována jako oblast vzestupu. S rozšířením 161 Fibonacciho současného pohybu a zlatou kapsou celého celkového obchodního rozpětí mezi historickým maximem a minimem předchozího roku je zde několik silných značek odporu. Zóna mezi 2,25 $ a 2,35 $ je další klíčovou cílovou oblastí pro token vykreslení. Zde je třeba očekávat zvýšené vybírání zisků. Dokud se cena RNDR nevrátí pod 1,75 USD, měla by být konsolidace pouze dočasná.

Situace na grafu se vyjasňuje

Pokud je poté překonána i tyrkysová oblast, kurz RNDR by měl proniknout přímo do červené oblasti přes mezizastávku na 2,67 USD. V pásmu mezi 3,10 USD a 3,38 USD býci na jaře loňského roku několikrát selhali. Pouze když bude tato oblast trvale prolomena, bude zde nový cenový potenciál až do vyšší úrovně 78 Fibonacciho retracementu na 4,20 USD. Investoři by zde opět měli inkasovat. Pouze pokud se celkový trh také výrazně zvýší a cena bitcoinu se posune směrem k 32 000 USD, mohla by cena RNDR nadále nabírat rychlost a začít až na 5,47 USD. Tento odpor představuje další cenový cíl pro Render Token. To by také postavilo tábor kupujících do ohniska oblasti fialové rezistence mezi 6,14 a 6,65 dolary. Zda cena RNDR dosáhne a překoná tento dlouhodobý cíl, závisí v neposlední řadě také na vývoji Nasdaq a zejména na samotné ceně akcií Adobe. Maximální cílová cena pro Render Token je 7,90 $. V minulosti nebyla cena RNDR nikdy schopna překonat tuto značku grafu na denní zavírací ceně.

Medvědí cenové cíle: 1,55 USD, 1,34 USD, 1,19 USD, 1,03 USD/0,92 USD, 0,86 USD/0,80 USD, 0,62 USD, 0,53 USD, 0,43/0,35 USD

RNDR: Medvědí cenové cíle pro nadcházející měsíce

Pokud býci již dokážou uzavřít cenu RNDR v oblasti modré rezistence a následně prodat zpět pod červenou trendovou linii, korekce se pravděpodobně rozšíří alespoň na 1,55 USD. Pokud je tato cena podhodnocena, přichází v úvahu podpora na 1,34 USD. Tato průrazná značka by nyní měla mít podpůrný vliv na cenu. Pokud na druhou stranu Render Token klesne zpět pod tuto cenovou hladinu, další podpora se nachází na přibližně 1,19 USD. Pokud zde býci oproti očekávání budou abstinovat, korekce se rozšíří do důležité zóny zelené podpory mezi 1,03 USD a 0,92 USD. Býci tam musí být, aby se vyhnuli zastavení trendu.

Nové možnosti vstupu pro kupující

Aktuálně zde běží i super trend v denním grafu. Velmi pravděpodobný je protipohyb na sever. Pouze v případě, že by zbytek kryptotrhu měl také výrazně korigovat, mohla by cena RNDR spadnout do oranžové zóny mezi 0,86 USD a 0,80 USD. Dokud se sem však cena nevrátí, měl by v této zóně fungovat i důležitý 200denní klouzavý průměr (EMA200) (modrý). Pokud bude cena bitcoinu v nadcházejícím období nadále klesat a sklouzne hluboko pod klíčovou podporu na 19 000 USD, Render Token by se také mohl prolomit směrem k 23 Fibonacciho retracementu na 0,62 USD. S tím by býčí scénář byl mimo stůl a cena RNDR by se následně mohla korigovat na maximální medvědí cílovou cenu 0,53 USD. Ze současného pohledu nelze v blízké budoucnosti očekávat relaps pod tuto úroveň podpory.

Při pohledu na ukazatele v denním grafu by první konsolidace v následujících dnech neměla být překvapením. Zejména ukazatel RSI je jasně na hranici. V týdenním grafu však RSI i indikátor MACD také ukazují stabilní nákupní signály a také nabízejí prostor pro další nárůst na sever v nadcházejících obchodních týdnech.

Společnosti Grayscale a Celsius čelí obvinění z klamavé reklamy

Roman

Napsat komentář