Playtest Project Awakening startuje 21. května

3 min read

Project Awakening, webová 3 hra vytvořená CCP Games a zasazená do stejného vesmíru jako Eve Online, přijímá přihlášky do jejich Phase III playtestu, který má začít 21. května. Project Awakening, odehrávající se ve zničeném světě, umožňuje hráčům stavět a tvořit a zanechávat v herním světě svou vlastní stopu.

CCP Games si vybudovali jméno tím, že vytvořili největší a nejdéle běžící vesmírné MMMORPG všech dob. V posledních letech CCP Games rozšířilo své portfolio a přidalo nové, odlišné hry, všechny zasazené do vesmíru Eve Online. Jeden z jejich nejnovějších počinů, Project Awakening, je sci-fi, sandbox, MMORPG, který bude využívat technologii blockchain.

Playtest fáze III začíná 21. května. Očekává se, že pro tento test bude vybráno asi 5 000 hráčů. Chcete-li se zaregistrovat, přejděte na oficiální web https://www.projectawakening.io/, vyplňte formulář a připojte své účty na sociálních sítích.

Opravdu moc nevíme, co od tohoto playtestu očekávat. Ale víme, že Fáze III bude zahrnovat hackathon, který povzbudí hráče, aby vyzkoušeli kreativní nástroje ve hře. Tým plánuje také další playtesty na září a prosinec tohoto roku.

Co je Project Awakening?

Project Awakening je web3 herní projekt vytvořený CCP, kteří jsou známí tvorbou a provozováním Eve Online. A jako součást portfolia CCP se Project Awakening bude odehrávat ve vesmíru Eve. Hra bude sci-fi, sandboxové MMORPG.

Hra nabídne jediný svět, ve kterém všichni žijí, odehrávající se v troskách rozpadlé civilizace. Bude obsahovat herní nástroje, které hráčům umožní vytvářet a upravovat a přitom zanechávat svou stopu ve svém světě. Zpočátku budou muset hráči spolupracovat, aby přežili, protože svět je nepřátelský a nebezpečný. Kromě toho o hře moc informací nemáme. Doufejme, že s postupem jejich nejnovějšího playtestu vyjdou najevo nějaké další podrobnosti.

Chcete-li se dozvědět více o Project Awakening, navštivte jejich webovou stránku.

Roman

Napsat komentář