17 června, 2021

Margex: Platforma pro obchodování s pákou až 100x – recenze a návod

5 min read

Marginální obchodování s Bitcoiny vždy snadné. Nicméně Margex, krypto burza pro derivátové obchodování s pákovým efektem, odstranila komplikovanost. Je to jedna z nejrychleji rostoucích burz s krypto deriváty, která nabízí čistou, uživatelsky přívětivou platformu pro profesionální obchodníky – což jim umožňuje co nejlépe využít jejich kryptoobchod.

Pro účely recenze rozdělíme článek do několika bodů:

 1. Základní informace
 2. Margex recenze
 3. Margex návod
 4. Možnosti a polatky
 5. Závěr

1. Základní informace

 • Provozovatel: Margex Trading Solutions Ltd.
 • Sídlo společnosti: Seychelles
 • Založení společnosti: 2020
 • Dostupné kryptoměny: BTC, ETH, EOS, XRP, YFI
 • Zákaznicá podpora: Velmi aktivní
 • Stránka: www.margex.com

2. Margex – recenze

Margex je bitcoinová burza derivátů (obchodní platforma), která dává obchodníkům možnost obchodovat s až 100násobnou pákou. Margex zajistil, že uživatelský zážitek bude co nejintuitivnější a nejefektivnější. Zjednodušením procesu od registrace k zapojení se do krypto obchodování na několik jednoduchých kroků, Margexusnadňuje zaměření na to, na čem záleží nejvíce: ziskové obchodování. 

Margex jedinečně poskytuje platformu nové generace postavenou jako první komunitní burza, která svým uživatelům umožňuje hlasovat a vybírat ze sady funkcí a dokonce navrhovat nové. To umožňuje obchodníkům podílet se na budování jejich snové obchodní platformy, uvedl mluvčí společnosti.

Hlavní výhody:

 • Žádné KYC
 • Velmi vysoká likvidita zajištěná 12 poskytovateli likvidity
 • Přiměřené poplatky
 • Nastavitelná izolovaná páka až 100x na všechna aktiva
 • Současné použití stop loss / take profit pro každý obchod
 • Unikátní systém MP Shield ™ založený na AI, který chrání uživatele před manipulací s cenou
 • Program doporučení se 40% paušální provizí pro každého

MP Shield System

Zapomeňte na nespravedlivé likvidace a cenové manipulace s jedinečnou A.I. technologií MP Shield ™. Jak tedy MP Shield funguje?

Jak bylo zmíněno likvidita je zajištěná 12 poskytovateli likvidity, kvůli přehledu o pohybu cen kryptoměny. Prostřednictvím své algoritmické technologie založené na umělé inteligenci Margex důsledně sleduje ceny od každého poskytovatele likvidity, aby zajistil, že žádným z nich nedojde k žádné manipulaci.

Společnost Margex se zejména zaměřuje na poskytování spravedlivých obchodních příležitostí všem obchodníkům nepřetržitým sledováním podezřelých obchodních aktivit. Burza také listuje nelikvidní kryptoaktiva, která jsou někdy nafouknutá a manipulovaná v režimech „pump and dump“.

3. Margex – návod

Jak se zaregistrovat

Mezi mnoha věcmi, které jsou na Margex líbivé, vyniká registrační proces platformy. Zatímco jiné krypto burzy vyžadují nekonečné množství informací a ověřovacích procesů, Margex vás přivede k obchodování s vašimi prvními bitcoinovými smlouvami během několika sekund. Pro registraci potřebujete pouze e-mail.

Po dokončení 30sekundového procesu registrace jste připraveni začít obchodovat kryptoměnové smlouvy. První věc, kterou musíte udělat, je doplnit vaši bezpečnou peněženku prostředky k financování vašich prvních obchodů.

Vklady a kanály pro výběr v Margex jsou však omezeny na Bitcoin. Burza také poskytuje možnost nákupu kryptoměny vaší kreditní kartou prostřednictvím jejich strategického partnera, Changelly.

Trading

Jakmile je váš vklad hotov, jste připraveni na odstartování. První věc, kterou uvidíte, je intuitivní uživatelské rozhraní, které posiluje zážitek z obchodování s Margex.


Otevření obchodu na Margexu je opravdu jednoduché.

 • Vyberte obchodní pár pomocí nabídky umístěné nad grafem
 • Vyberte typ objednávky – Limit, Market nebo Stop-Limit
 • Zadejte množství objednávky (a limitní cenu, pokud používáte limitní objednávku)
 • Vyberte preferovanou páku
 • Stisknutím tlačítka Buy/Long nebo Sell/Short otevřete dlouhou nebo krátkou pozici.

Pro lepší řízení rizik také doporučujeme nastavit stop-loss a take-profit pro vaše aktivní tržní objednávky, abyste se vyhnuli likvidacím. Toho lze dosáhnout přechodem na „Open Positions“ umístěné pod grafem a kliknutím na podtržítka TP / SL.

4. Poplatky

Margex nabízí uživatelům vysokou páku až 100x jejich pozic, což zvyšuje jejich potenciální zisky z obchodu. Níže je uvedena úplná tabulka specifikací pákového efektu poskytovaných všem aktivům na Margexu:

Poplatky za obchodování na Margexu jsou nižší než běžný průměr na 0,019% pro tvůrce trhu a 0,06% pro market takers na všech obchodních párech. Jsou také poplatky za financování, rozdělené do intervalů 8 hodin.

5. Závěr

Trh kryptoměn roste rychlým tempem, což vede k potřebě vysoce kvalitních burz. Bleskově rychlý obchodní engine společnosti Margex a serverová infrastruktura scale-on-demand poskytuje obchodníkům způsob, jak nepřerušovaně obchodovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.