Chain of Alliance se spouští v beta verzi s přepracovanou hratelností

3 min read

P2E hry Chain of Alliance byla oficiálně spuštěna v beta verzi a představuje přepracovanou hratelnost, kterou si můžete zdarma užít ve webových prohlížečích.

Chain of Alliance se spouští v beta verzi s přepracovanou hratelností

Chain of Alliance: Co je nového v beta verzi?

V lednu tohoto roku byla zveřejněna aktualizace roadmapy pro první polovinu roku 2024, která odhalila, že toto vydání vyjde ve 2. čtvrtletí tohoto roku a nabídne „vybroušený a vyvážený bojový systém“. Týmu Chain of Alliance se podařilo spustit novou verzi přesně podle plánu a hratelnost byla skutečně vylepšena významnými změnami v soubojovém systému, které by měly pomoci zajistit lepší herní zážitek. Změny byly provedeny v souladu se zpětnou vazbou testerů shromážděnou během fáze Alfa.

Kromě bojových úprav byly aktualizovány také zvukové efekty a byl představen nový vizuální styl spolu s novými animacemi a přepracovaným uživatelským rozhraním pro dynamičtější a uživatelsky přívětivější zážitek.

Bojové změny

Chain of Alliance se spouští v beta verzi s přepracovanou hratelností

Velikost bitevní mřížky byla zmenšena na rozložení 2×2, díky čemuž je umístění hrdinů intenzivnější a taktičtější než dříve. Akční body (AP) byly odstraněny, aby se zvýšila „strategická flexibilita a rychlost rozhodování“. Body zdraví a statistiky poškození jsou nyní jiné než dříve, zatímco dovednosti (Skills) byly přepracovány jejich rozdělením na Weapon Skills a Class Skills.

Stavové efekty jsou nyní jednodušší než dříve, protože byly zjednodušeny na Taunt, Mark, Block a Bleed, zatímco magické poškození bylo ze hry odstraněno. To znamená, že nyní existují pouze typy fyzického poškození a elementárního poškození (oheň, led, jed a blesk).

Design tříd byl přepracován tak, aby se každá od sebe více odlišovala, čímž je role každé urovně jasnější a zároveň podporovala týmovou práci a vytváření lepších strategií. Spoluzakladatelé studia Simon Sorgenfrei a Dennis Kirsch v oznámení uvedli:

„Jsme velmi hrdí na to, čeho tým dosáhl s vydáním beta! I když máme mnohem větší ambice, vše začíná tím, že nejprve vytvoříme dobrou hru,. To je to, co jsme hledali, a cítíme, že jsme byli schopni vytvořit. Doufáme, že naši fanoušci budou souhlasit a přejeme jim hodně zábavy při hraní beta verze of Chain of Alliance!“

Marketa Tesarkova

Napsat komentář