Aktualizace Shiba Inu – blockchain vrtvy 2 Shibarium

3 min read

Podle jednoho blogového příspěvku Od 15. ledna plánují vývojáři kolem memecoinu Shiba Inu spustit svůj vlastní blockchain vrstvy 2 s názvem „Shibarium“. Tato zpráva zřejmě v posledních dnech pozitivně ovlivnila vývoj cen.

Více škálování s „Shibarium“

Shibarium je navrženo jako řetězec 2. vrstvy na Ethereu a přidává Shiba Inu do memecoinového ekosystému. Například platforma „Shiba-Swap“ má být integrována do škálovacího řešení. Spuštění beta mainnetu bude „bezprostředně“. Blockchain vrstvy 2 nabízí lepší škálovatelnost, rychlejší transakční časy, nižší poplatky a rozšířený vývojový rámec. Výsledkem by měla být optimalizace integrace aplikací Web3.

„Společně mohou technologie Web3 a Shibarium blockchain vrstvy 2 umožnit nový decentralizovaný metaverzní a herní ekosystém, kde mohou hráči interagovat a provádět transakce decentralizovaným způsobem,“ uvedli vývojáři.

Více transakcí přes vrstvu 2?

Se spuštěním řešení Layer 2 má ekosystém Shiba potenciál sloužit podstatně více případům použití, než je možné u základní vrstvy.

„Příchod Shibarium v ​​zásadě znamená přechod Shiba Inu od meme tokenu k podstatnějšímu ekosystému kryptoměn, kde se budou budovat skutečné projekty a poskytovat uživatelům skutečnou hodnotu,“ uvedl příspěvek Crypto News.

Zda se síti podaří zbavit se image hloupé meme mince a zda se to vůbec podaří prosadit, je věcí názoru. V každém případě se „Shibarium“ přichází skok ve vývoji. Dosud to také odměňovalo investované investory cenovými zisky.

 „Kromě zvýšeného zájmu investorů o nadcházející spuštění sítě Layer 2 Shibarium byl v posledních dnech pozorován nárůst transakcí SHIB na centrálních burzách. Skutečnost, že se Shiba Inu následně neopravila, naznačuje, že investoři používají své coiny jako kolaterál k otevření pozic s pákovým efektem v Shiba Inu.“

Roman

Napsat komentář